Obserwuj w Google News

Roznerski i Kalska już do siebie nie wrócą? Rozwód w „M jak miłość”

1 min. czytania
24.07.2023 14:13
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzyli parę zarówno na ekranie, jak i poza nim. W pewnym momencie ich prywatny związek stał się przeszłością, ale ten, który mogliśmy oglądać w „M jak miłość”, wciąż trwał w najlepsze. Teraz scenarzyści najwyraźniej postanowili ich rozdzielić na zawsze. Fani hitu TVP muszą przygotować się na prawdziwie wstrząsające sceny.

Roznerski i Kalska już do siebie nie wrócą? Rozwód w „M jak miłość”
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od długiego czasu kojarzą się fanom „M jak miłość” jako Iza i Marcin Chodakowscy. Na ekranach tworzyli małżeństwo i podobno niewiele brakowało, by prywatnie także stanęli na ślubnym kobiercu.

Ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu, choć fani przez długi czas łudzili się, że aktorzy jednak do siebie wrócą. Teraz ważą się losy granych przez Roznerskiego i Kalską bohaterów. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących odcinkach „M jak miłość” nie będzie brakowało wielkich emocji.

Definitywny koniec związku Roznerskiego i Kalskiej? Rozwód w „M jak miłość”

Fani „M jak miłość”, którzy kibicowali związkowi Chodakowskich, muszą przygotować się na najgorsze. Serwis superseriale.se.pl informuje, że z dużym prawdopodobieństwem małżeństwo Izy i Marcina zakończy się na sali sądowej.

O tym, że związek Chodakowskich stanie się przeszłością, przekonaliśmy się też, oglądając „Kulisy M jak miłość” – potwierdziły to słowa samego Roznerskiego. Taki obrót spraw nie powinien dziwić… W końcu Iza dopuściła się potwornej zdrady, a Marcin najwyraźniej nie zamierza jej wybaczyć.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Źródła: RadioZET.pl/Superseriale.se.pl