Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: co się dzieje z Justyną i Tomaszem? To koniec ich związku?

2 min. czytania
06.06.2023 17:40
Zareaguj Reakcja

Justyna i Tomasz znaleźli miłość we flagowym programie TVP „Rolnik szuka żony”. Poznali się w dziewiątym sezonie show, a kilka miesięcy później doszło do zaręczyn. Potem nagle zapadła cisza. Co się u nich dzieje? Czy nadal są razem? Pytania rozwiały zdjęcia na Instagramie.

Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Justyna z „Rolnik szuka żony” była jedną z kandydatek Tomasza. Rolnik najbardziej dogadywał się właśnie z nią – mieli podobne widoki na przyszłość i połączyło ich zwariowane poczucie humoru. Ta znajomość zakończyła się sukcesem, bowiem Tomasz oświadczył się Justynie w świątecznym odcinku. Jednak nie tak dawno z mediów społecznościowych pary zniknęły wspólne zdjęcia.

Zobacz także:  Elżbieta z "Rolnik szuka żony" poderwała uczestnika "Sanatorium miłości"? Zaskoczyli zdjęciem

Rolnik szuka żony: co się dzieje z Justyną i Tomaszem?

Syn Justyny również bardzo polubił Tomasza, a para zdecydowała się nawet na przygarnięcie pieska, Leo. Zamęt we wspólnym życiu wprowadzała jedynie była żona rolnika, która zarzucała mężczyźnie, że ten nie przejmuje się własnymi dziećmi, za to bryluje w telewizji. Potem awantura nieco ucichła.

Justyna ostatecznie przeprowadziła się na stałe na gospodarstwo Tomasza. Wydawało się, że wiedli sielskie życie – do momentu, gdy internauci zaniepokoili się zniknięciem wszystkich zdjęć pary z mediów społecznościowych. Od razu zaczęto spekulować, że to rolnik rozstał się z Justyną.

Redakcja poleca

Jak się okazuje, nie ma powodów do niepokoju. Para nie zdradziła, dlaczego zawiesiła swoją aktywność w sieci. Narzeczeni dodali za to krótką relację z odwiedzin na zamku w Rabsztynie.

W takim razie można tylko znów kibicować parze. Czekamy, aż Justyna i Tomasz staną na ślubnym kobiercu i przyrzekną sobie miłość. W tym roku czeka to Asię i Kamila oraz Michała i Adę.

 rolnik-szuka-zony-justyna-i-tomasz-nadal-sa-razem
fot. screen Instagram 9justyna_0tomasz
rolnik-szuka-zony-justyna-i-tomasz-sa-razem
fot. screen Instagram 9justyna_0tomasz
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen