Obserwuj w Google News

Tomek z „Rolnik szuka żony” znalazł miłość? Zdradził sekret

2 min. czytania
05.05.2023 14:16
Zareaguj Reakcja

Tomek z „Rolnik szuka żony” niedawno rozstał się z Kasią. Fani show TVP byli zszokowani wiadomością o końcu ich miłości – przecież w programie dali sobie drugą szansę i wydawało się, że wszystko idzie w dobrą stronę. Niektórzy złośliwi mówili, że Kasia chciała się zemścić i zerwała z Tomkiem; inni, że rolnik jest bawidamkiem. Para nie wywlekała brudów. Czy uczestnik show TVP w końcu znalazł miłość?

Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Program „Rolnik szuka żony” niektórym przyniósł miłość, innym rozczarowania. W dziewiątej edycji show TVP powstało pięć par, z czego dwie biorą ślub – są to Michał i Ada oraz Asia i Kamil – a dwie się rozstały. Zuzanna i Konrad nie są już razem, podobnie jak Kasia i Tomek. Czy ten ostatni nadal jest singlem, czy znalazł drugą połówkę?

Zobacz także:  Mateusz z 9. edycji "Rolnika" jako jedyny nie znalazł miłości w programie. Zaskoczył wyznaniem

Tomek nie znalazł miłości w "Rolnik szuka żony"

Kasia i Tomek dali sobie szansę po tym, gdy rolnik mocno zawiódł się na Zuzannie. Dziewczyna miała okazać się całkiem inna, a spotkanie w gronie jej znajomych poskutkowało podjęciem przez rolnika decyzji o odesłaniu kandydatki do domu. Zarzucał jej również chłód w okazywaniu uczuć – gdy światła kamer gasły, miała diametralnie zmieniać swoje zachowanie.

Tomek „zgadał się” z Kasią i oboje postanowili dać sobie szansę. Z czasem pojawiło się uczucie i wydawało się, że oboje idą w dobrą stronę. Nawet Klaudia podsyciła emocje, publikując zdjęcie rolnika przypatrującego się witrynie jubilerskiej – spekulowano, że Tomek planuje zaręczyny.

Para pojawiała się w TVP, spędziła razem święta, ale uczucie nie przetrwało. Kasia po rozstaniu informowała, że nie chce komentować tej sytuacji i prosi o uszanowanie decyzji – inicjatywa była po jej stronie. Tomek nie chowa urazy do byłej ukochanej.

- Rozstaliśmy się w zgodzie. Decyzja, że najlepszym wyjściem będzie się rozstać należała do Kasi. W naszym związku nie wydarzyła się żadna sensacja, która miałaby wpływ na nasze losy, prywatne powody takie rozwoju naszych rozmów chcemy zostawić dla siebie – poinformował później Tomek na Instagramie.

Redakcja poleca

Tomek z "Rolnik szuka żony" nadal jest singlem?

Kasia i Tomek w lutym 2023 roku potwierdzili rozstanie. Od smutnych wydarzeń minęło już dobrych kilka tygodni. Czy rolnik w końcu znalazł miłość? W końcu w programie nie mógł opędzić się od dziewczyn. O status związku został zapytany na Instagramie przez jednego z internautów. Odpowiedział:

- Myślę, że każdy, kto jest sam, szuka, może nie bardzo intensywnie, ale nigdy nie wiemy, kiedy i gdzie kogoś poznamy – odparł Tomek.

Z jego wypowiedzi można wywnioskować, że nadal poszukuje miłości. Być może ta czai się tuż za rogiem.

tomek-rolnik-szuka-zony-tvp-czy-jest-singlem
fot. screen Instagram swietokrzyskirolnik
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen