Obserwuj w Google News

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" poderwała uczestnika "Sanatorium miłości"? Zaskoczyli zdjęciem

2 min. czytania
31.05.2023 10:33
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Czabator z "Rolnik szuka żony 8" pojawiła się w towarzystwie znanego z "Sanatorium miłości" Piotra Huberta Langforta. Oboje pochwalili się wspólnym zdjęciem i to jakim! Wyglądają na nim jak zakochana para. 

Elżbieta Czabator z "Rolnik szuka żony 8"
fot. materiały prasowe TVP

Elżbieta Czabator była uczestniczką 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP. Przez moment wydawało się, że atrakcyjna rozwódka ułoży sobie życie z poznanym w programie Markiem, lecz związek rozpadł się z hukiem jeszcze przed finałem. Jak opowiadała Marcie Manowskiej Elżbieta, po przeprowadzce jej wybranek miał ujawnić drugą twarz i przestać się nią interesować.

Ostatecznie Elżbieta postanowiła dać sobie spokój z poszukiwaniem i postawiła na przyjaźń z odrzuconym w programie Stanisławem. Teraz jednak zaskoczyła zdjęciem z uczestnikiem innego programu Telewizji Polskiej

Rolnik szuka żony: Elżbieta i Piotr Hubert z "Sanatorium miłości" są parą? 

Elżbieta pochwaliła się w sieci zdjęciami z imprezy zorganizowanej w jej gospodarstwie. Okazało się, że gościł na niej Piotr Hubert Langfort z 4. edycji "Sanatorium miłości".

Uwagę internautów przykuło wspólne zdjęcie Elżbiety i Piotra, którzy pozowali przytuleni jak para dobrych przyjaciół. 

- Integracja dwóch programów - podpisała zdjęcia Elżbieta. 

Komentujący mieli jednak inne wrażenie i zaczęli się zastanawiać, czy aby czasem Elżbieta i Piotr Hubert nie zostali parą. - Nie wygląda to tylko na intergarcję - ocenili.

- A może coś więcej? - padło pytanie. 

- Może... - odparła Elżbieta, pozostawiając fanów w niepewności. 

Komentujący stwierdzili, że byli uczestnicy randkowych programów pasują do siebie i mogliby stworzyć razem fajną parę.

Sanatorium miłości: Piotr Hubert i Mariola Baruk zerwali po programie 

Przypomnijmy, że w "Sanatorium miłości" Piotr Langfort z wzajemnością zauroczył się Mariolą Baruk z New Jersey. Przez moment wydawało się, że tych dwoje stworzy związek, ale życie pokrzyżowało im plany. Zacieśnianiu znajomości nie służyła przede wszystkim ogromna odległość dzieląca oboje kuracjuszy. On został w Siemianowicach Śląskich, ona póki co nie planowała przeprowadzki do Polski. 

- My się troszeczkę różnimy mentalnie, mamy inne światopoglądy, ale znajdujemy wspólne punkty - wyjaśnił Piotr po udziale w 4. edycji "The Voice Senior" i potwierdził, że z "Amerykanką" skończyło się na przyjaźni. 

Tymczasem Mariola na samotność nie narzeka. Ostatnio pochwaliła się w TVP randkowymi sukcesami. 

Zobacz: Mariola z "Sanatorium miłości" ma branie! Poznała o 15 lat młodszego mężczyznę