Obserwuj w Google News

Mariola z "Sanatorium miłości" ma branie! Poznała o 15 lat młodszego mężczyznę

2 min. czytania
16.05.2023 18:21
Zareaguj Reakcja

Mariola Baruk z "Sanatorium miłości 4" pochwaliła się swoimi sukcesami w podbojach miłosnych. 66-latka z New Jersey cieszy się sporym powodzeniem i, co najlepsze, podoba się sporo młodszym mężczyznom. Obecnie o byłą gwiazdę turnusu stara się aż trzech panów. 

Mariola Baruk z "Sanatorium miłości 4"
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Mariola Baruk po udziale w 4. edycji  "Sanatorium miłości" nie może narzekać na brak adoratorów. Dzięki programowi TVP była uczestniczka zyskała rozpoznawalność i zwiększyła swoje szanse na znalezienie wymarzonej partii. Okazuje się, że w ostatnim czasie szczęście jej dopisuje. Atrakcyjna 66-latka z New Jersey pochwaliła się randkowymi sukcesami. Mają kleić się do niej sporo młodsi mężczyźni. 

Redakcja poleca

Mariola z "Sanatorium miłości" ma o 15 lat młodszego zalotnika

Mieszkająca w USA Mariola po przygodzie w telewizji tylko nabrała apetytu na randkowanie. 66-latka pochwaliła się, że dostaje mnóstwo propozycji spotkań i to od dużo młodszych mężczyzn. Obecnie starają się o nią aż trzej panowie. 

Jeden z nich jest o 15 lat młodszy, drugi o 14, a trzeci o sześć lat. Ja się trochę śmieję z tej sytuacji. Dużo mężczyzn pisze z Polski - pochwaliła się w TVP. 

Mariola nie ukrywa, że nie będzie łatwo jej poderwać. Potencjalnym adoratorom stawia wysokie wymagania zarówno pod względem charakteru, jak i wyglądu. 

- Musi być męski i nie narcyz! Nie może być zakochany w sobie. No i musi mieć poczucie humoru - wymieniła cechy swojego ideału.

Ponadto mężczyzna musi mieć dystans do siebie. Fochy z byle powodu odstręczają Mariolę, podobnie jak słaby intelekt. 

- Nie przepadam za tymi, którzy nie wiedzą, o czym mówią. To jest ważne. No i oczywiście wygląd. Nie ukrywam, że jestem wzrokowcem, wygląd się liczy - podkreśliła była gwiazda "Sanatorium miłości". 

Sanatorium miłości: Mariola i Piotr po programie zakończyli bliską znajomość 

W trakcie turnusu widzowie byli świadkami rodzącej się bliskości między Mariolą Baruk i Piotrem Hubertem Langfortem. Widzowie byli pewni, że ta dwójka po programie zostanie parą. Przez moment faktycznie była na to szansa, lecz ostatecznie Mariola i Piotr rozeszli się w swoje strony - ona wróciła do USA, a on został w Siemianowicach Śląskich. Mariola wprawdzie wpadała do kraju, lecz o przeprowadzce nie było mowy. W końcu Piotr wyjawił w wywiadzie, że skończyło się na przyjaźni. 

- Bardzo się przyjaźnimy. [...] Na razie jest tak, jak jest. My się troszeczkę różnimy mentalnie, mamy inne światopoglądy, ale znajdujemy wspólne punkty - powiedział po udziale w 4. edycji "The Voice Senior".  

Zobacz także: Iwona z "Sanatorium miłości" jest z Gerardem dla pieniędzy? Wyznał prawdę