Obserwuj w Google News

Tomasz i Justyna z „Rolnik szuka żony” się rozstali? Wiele wskazuje na koniec

2 min. czytania
28.02.2023 09:52
Zareaguj Reakcja

Justyna i Tomasz z „Rolnik szuka żony” znaleźli miłość w programie TVP. Przed kamerami widzieliśmy, jak między nimi iskrzy, ale niepokojące są podejrzenia, że ogień namiętności zgasł. Internauci spekulują, że to koniec ich związku – podobnie przed rozstaniem zachowali się Kasia i Tomek. Co się stało?

Rolnik szuka żony Justyna i Tomasz
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Program TVP „Rolnik szuka żony” sprawił, że Tomasz i Justyna odnaleźli miłość. Jakby tego było mało, podczas odcinka świątecznego doszło do zaręczyn. To tylko utwierdziło widzów w przekonaniu, że rolnik myśli poważnie o wybrance, a ona z powodzeniem może wywrócić swoje życie do góry nogami. Jeszcze niedawno zapewniali, że w ich związku wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Kamila i Stanisław są razem? Rolnik odpowiedział

Rolnik szuka żony: Tomasz i Justyna się rozstali?

Tomasz i Justyna wydawali się być wielkimi wygranymi „Rolnik szuka żony” - tuż obok Klaudii i Valentyna czy Michała i Ady. Po zakończeniu emisji programu TVP Justyna wraz z synkiem przeprowadziła się do ukochanego.

Nie tak dawno pod jednym z postów na Instagramie pewien internauta postanowił utwierdzić się, jak parze układa się w związku. Otrzymał odpowiedź.

- Bardzo dobrze. Pozdrawiamy – napisali Tomasz i Justyna (mają wspólne konto na Instagramie).

Redakcja poleca

Sielanka trwała. Justyna i Tomasz pochwalili się nawet przygarnięciem pieska rasy Yorkshire terrier o imieniu Leo. Jednak teraz internautów zaniepokoiło zniknięcie profilu pary na Instagramie. Nie ma śladu po wspólnych zdjęciach.

Czy to koniec związku Tomasza i Justyny? Pozostaje czekać, aż sami zabiorą głos. Podobna sytuacja miała miejsce tuż przed rozstaniem Kasi i Tomka – z instagramowych kont pary również zniknęły wspólne zdjęcia. Dopiero później para z „Rolnik szuka żony” potwierdziła jednemu z portali, że to koniec miłości.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen