Obserwuj w Google News

Konrad z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą oszustwa. Ostrzega dziewczyny na Tinderze

2 min. czytania
27.02.2023 13:51
Zareaguj Reakcja

Konrad Krzywicki z "Rolnik szuka żony 9" powiadomił o oszustwie. Ktoś podszywa się pod niego na Tinderze i prowadzi rozmowy w jego imieniu. Chłopak ostrzegł użytkowniczki aplikacji randkowej. Sam oficjalnie pozostaje w związku z Zuzanną Skrobot, którą poznał dzięki "Rolnikowi". 

Konrad z "Rolnik szuka żony 9"
fot. Facebook:@rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony 9" szczęśliwie zakończył się nie tylko dla Tomasza i Justyny, Klaudii i Valentyna oraz Ady i Michała, którzy zaręczyli się w finale. Tuż po zakończeniu programu okazało się, że parą zostali także Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki. Dziewczyna była jedną z trzech kandydatek Mateusza, ale młody rolnik szybko odesłał ją do domu, a potem rozpętał "aferę screenową", w którą wmieszana została także Zuzia. Z kolei Konrad ubiegał się o względy Klaudii. 

Po zakończeniu zdjęć Zuzannie i Konradowi udało się nawiązać bliską relację, aż w końcu narodziło się między nimi głębsze uczucie. - Halo, halo, jeszcze my. 5 par, a nie 4 w tej edycji "Rolnika" - napisał w trakcie emisji finału Konrad, tym samym potwierdzając związek z Zuzią. Do niedawna parę tworzyli także Tomek i Kasia, lecz w sieci pojawiły się doniesienia o ich rozstaniu. 

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: ktoś podszywa się pod Konrada na Tinderze

Konrad wciąż pozostaje w związku z Zuzanną, o czym informuje w opisie swojego profilu na Instagramie. Zatem oficjalnie chłopak nie ma czego szukać na portalach randkowych. Tymczasem na Tinderze ktoś podszył się pod Konrada i założył profil z jego zdjęciem i danymi. Uczestnik "Rolnika" przestrzegł użytkowniczki przed kontaktami z tinderowym dowcipnisiem. 

Uwaga! Ktoś założył konto na Tinderze z moim zdjęciem i imieniem i się podszywa, wypisując do ludzi pod moim adresem. Żadnego konta tam nie mam! - wyjaśnił Konrad. 

Niestety przypadków fejkowych kont ze zdjęciami znanych osób jest w sieci multum. Przed paroma miesiącami  Tomasz Kammel dowiedział się, że krąży po brytyjskim Tindrze jako Harry, 31-letni absolwent Oxfordu. Jednak prezenter "Pytania na śniadanie" podszedł do sprawy ze sporą dozą humoru. 

krzywicki konrad
fot. Instagram:@krzywicki.konrad