Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel ponownie się rozebrała: "I znowu cycki trzeba pokazywać" [FOTO]

2 min. czytania
10.07.2023 11:14
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel zaprezentowała na Instagramie kolejne roznegliżowane zdjęcie. Fani piosenkarki nie są zadowoleni z kierunku, w jakim zmierza jej kariera.

Roksana Węgiel
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Roksana Węgiel po raz kolejny zaprezentowała się bez koszulki. Nie wszyscy fani artystki są zadowoleni w kierunku, w którym zmierza jej wizerunek, chociaż większość ma dość pozytywny stosunek do jej działalności w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel pokazuje piersi w samym staniku

Jakiś czas temu Roksana Węgiel postanowiła zamanifestować swoją dorosłość. W związku z tym zamieszcza regularnie na Instagramie roznegliżowane zdjęcia.

Redakcja poleca

Nie wszyscy chyba zauważyli, że nastoletnia gwiazdka zdążyła dorosnąć. Roksana Węgiel nie jest już dziewczynką, tylko dorosłą młodą kobietą. Nic więc dziwnego, że postanowiła nieco zmienić swój wizerunek. Jedna sprawa, że piosenkarka może robić to zupełnie naturalnie - w końcu człowiek na każdym etapie swojego życia jest trochę inny - mogą zmienić się jego zainteresowania, czy sposób wyrażania siebie - również przez modę.

Druga rzecz - istnieje szansa, że Węgiel chce zerwać z łatką dziecięcej gwiazdy i zaczyna odcinać się od dotychczasowego wizerunku grubą kreską. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcie na Instagramie, by wyciągnąć takie wnioski.

Gwiazda zapytała fanów, jak wolą spędzać wolny czas - na łonie natury, czy w mieście. Węgiel pochwaliła się, że wybrała naturę, a konkretnie Morze Bałtyckie i zaprezentowała kilka zdjęć z wypadu na plażę. Zapozowała w sesji zdjęciowej bez koszulki, mając na górze jedynie stanik. Nie wszystkim jej obserwującym spodobał się ten wizerunek.

Roksana Węgiel szczuje piersiami?

Nie trzeba było długo czekać, żeby pod postem pojawiły się komentarze dotyczące ubioru artystki. Jeden był szczególnie, mówiąc eufemistycznie, dosadny.

I znowu cycki trzeba pokazywać.

Niestety to nie jedyna tego typu wypowiedź.

Jeszcze trochę to bez stanika będzie pozowała na Instagramie.

Jeśli to nie była ironia, to przypominamy, że Instagram zakazuje nagich sesji, o ile konto nie jest prywatne.

Następna blacharka. Która dzięki dupie i cycka chce zrobić karierę. (pisownia oryginalna)

Na szczęście większość komentarzy jest pozytywna.

I teraz pojawia się pytanie: czy uwagi (abstrahując już od braku kultury komentujących) dotyczące wyglądu Węgiel są uzasadnione? Po pierwsze piosenkarka była na plaży. Gdzie, jak nie tam wypada paradować w kusych ubraniach? Po drugie należy przypomnieć, że mamy dość upalne lato. W lipcu 2023 roku odnotowano największe temperatury od 1884 roku, co wynika ze zmian klimatycznych. Logiczne jest więc, że w takiej sytuacji raczej ubieramy się tak, by się nie przegrzać.

I po trzecie - to, jak ubiera się Węgiel to wyłącznie jej sprawa. Gwiazda nie musi stosować się do przestarzałych purytańskich standardów, tym bardziej że nie robi nic niewłaściwego. Nie jest to bowiem typowe "szczucie cycem", które rzeczywiście czasem pojawia się wśród gwiazd, chcących zwrócić na siebie uwagę. Węgiel nie jest ani wulgarna, ani erotyczna - po prostu młoda dziewczyna w skąpym ubraniu. Trudno więc potępiać ją za strój, który prezentuje na Instagramie.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Instagram