Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel odsłoniła piersi na ulicy. Internauci: "Dno, aby cyca pokazać" [WIDEO]

2 min. czytania
30.06.2023 20:03
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel opublikowała w sieci wideo, na którym widzimy ją spacerującą po mieście w wyjątkowo odważnym stroju. Internauci uważają, że piosenkarka mocno przesadziła, paradując po ulicach w staniku. 

Roksana Węgiel w staniku na ulicy
fot. screen: Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel nie jest już niewinną nastolatką, która podbijała serca widzów " The Voice Kids" i zwyciężyła w finale 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Popularna Roxie skończyła 18 lat, a jej wizerunek mocno się zmienił. Dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, zarabia ogromne pieniądze i jest w szczęśliwym związku z Kevinem Mglejem. Zdaniem wielu osób show-biznes zepsuł niewinną artystkę, zarzuca jej się między innymi zbyt odważne eksponowanie ciała. Słowa krytyki nie ucichły po najnowszym nagraniu, w którym widzimy Węgiel przechadzającą się po mieście w staniku.

Roksana Węgiel spaceruje po mieście w staniku. Internauci oburzeni nagraniem piosenkarki

Roksana Węgiel na swoim profilu na Instagramie podzieliła się nagraniem promującym markę torebek. Widzimy w nim wokalistkę przechadzającą się po mieście i siedzącą w kawiarni. Internauci zwrócili jednak uwagę nie na torebkę 18-latki, ale jej strój. Pod koszulą młoda gwiazda miała bowiem jedynie stanik mocno eksponujący piersi. Zdaniem wielu osób Roksana po raz kolejny zbyt odważnie odsłoniła ciało. Internauci załamywali ręce nad tym, jaki wizerunek wykreowano zwyciężczyni Eurowizji Junior.

Redakcja poleca

Roksana Węgiel w ogniu krytyki. Odsłoniła piersi na ulicy?

Pod postem Roksany Węgiel pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy. Nie brakuje opinii, że 18-latka zagubiła się, stała wulgarna i stawia na robienie kariery ciałem.

- Tobie dziecko powinno lato się kojarzyć z przyjaźnią zabawą. Tragedia, 18 lat i już tak zmanierowana.

- W staniku po ulicy latać? Gdzie są rodzice?

- Kochana no niestety, ale widać, że twój management zrobił z ciebie po skończonej osiemnastce sztuczną lalkę Barbie zamiast młodej, utalentowanej kobiety. Zgubiłaś się w szoł bizie, ale miejmy nadzieję, że z czasem wrócisz na właściwe tory. Niestety, sprzedałaś się i twoi fani już to widzą, obyś tylko ich przypadkiem nie straciła.

- Dno (...) aby cyca pokazać i kawał d*py - czytamy.

To nie pierwszy raz, kiedy internauci krytykują strój Roksany. Gwiazda zbulwersowała także wiele osób strojem na otwarciu Igrzysk Europejskich.