Obserwuj w Google News

Robert Makłowicz został oszukany. Postanowił ostrzec fanów [WIDEO]

2 min. czytania
24.05.2023 12:09
Zareaguj Reakcja

Robert Makłowicz opublikował w sieci niepokojące nagranie. Kucharz został oszukany i ostrzegł fanów. Zdenerwowany krytyk wyjaśnił, co się stało.

robert-makłowicz-został-szukany-postanowił-ostrzec-fanów-wideo
fot. Instagram (@robertmaklowicz_official)

Robert Makłowicz to uwielbiany przez wszystkich krytyk kulinarny i podróżnik, który zasłynął z telewizyjnych programów takich jak „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” czy „Makłowicz w podróży”. Niestety kilka lat temu został zwolniony z TVP przez ówczesnego prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego. Wkrótce poprowadził program „Makłowicz w drodze” na Food Network. Kucharz pozostaje też w stałym kontakcie z fanami w mediach społecznościowych. Ostatnio poinformował ich, że padł ofiarą oszustów.

Robert Makłowicz padł ofiarą oszustwa. Opublikował wymowne nagranie

Krytyk zwrócił się do obserwatorów i przekazał, że jego wizerunek został skradziony. - Dowiedziałem się, że na jednym z portali społecznościowych, bardzo chętnie odwiedzanym przez dzieci i młodzież, ukazała się reklama napoju energetycznego, do której użyto cytatów ze mnie, podkładając mój głos i wypowiedziane przeze mnie zdania - wyjaśnił.

Wydaje się oczywiste, że kucharz nie reklamowałby tego rodzaju napojów, które nie są uznawane za najzdrowsze. Wielu mogło się jednak nabrać na oszustwo. - Oświadczam, że nie mam z tym nic wspólnego, że wykorzystano moje zdania i mój głos bez mojej wiedzy. Jest to tym bardziej przykre, że zrobiono to w kontekście produktu, którego nie używam i raczej nie polecałbym go dla dzieci i młodzieży. To ważne - podkreślił Makłowicz.

Redakcja poleca

Internauci byli oburzeni. W sieci rozpętała się prawdziwa burza. - To dziady! Serio, do czego to się nie posuną i jeszcze, żeby wykorzystać, by nakręcić dzieci. Brak słów - pisali jedni. - Mniemam, że Pańscy prawnicy puszczą ich z torbami! - wtórowali im drudzy. Makłowicz mógł też liczyć na wsparcie swoich fanów.

- Najważniejsze, że wszyscy wiedzą, że zarówno Pan, jak i Pana polecajki to samo dobro. A podszywanie się pod Pana to takie samo zło, jak te całe energetyki - uspokajali idola. - Najważniejsze jest to, że kochamy Pana! - przesyłali wyrazy sympatii do kucharza.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News