Obserwuj w Google News

Pola Wiśniewska pokazała twarz synka Noëla Cloé. "Totalnie zakochani"

2 min. czytania
24.05.2023 16:34
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski i jego piąta żona Pola Wiśniewska przed tygodniem powitali na świecie synka Noëla Cloé. Zdjęcie maluszka właśnie trafiło do sieci. Pola pokazała twarz najmłodszego dziecka wokalisty Ich Troje. W komentarzach zatrzęsło się od zachwytów. 

Michał Wiśniewski z żoną Polą
fot. Instagram:@wisniewska_pola

Michał Wiśniewski i jego żona Pola Wiśniewska doczekali się drugiego syna. Chłopiec otrzymał oryginalne imiona Noël Cloé, co spotkało się z drwinami w sieci i skłoniło Polę do ostrej reakcji. Choć  Pola miała trudny poród, zdołała już dojść do siebie, a nawet pokazać się fanom na Instagramie. Teraz żona Michała Wiśniewskiego po raz pierwszy pochwaliła się nowo narodzonym synkiem. 

Redakcja poleca

Pierwsze zdjęcie Noëla Cloé - tak wygląda syn Michała Wiśniewskiego

Internauci obserwujący profil Poli Wiśniewskiej na Instagramie mieli okazję zobaczyć w końcu twarz Noëla Cloé. Żona lidera Ich Troje udostępniła pierwsze zdjęcie malca i oficjalnie przedstawiła go światu. 

Totalnie zakochani w tym malutkim chłopczyku. My, Falco i cała nasza rodzina - wyznała. 

Pola podziękowała za opiekę personelowi Szpitala Specjalistycznego św. Zofii w Warszawie, gdzie odbył się poród i doczekała się odpowiedzi. - Rośnij zdrowo, Maluszku! Jeszcze raz gratulujemy - odpisała placówka. 

W komentarzach popłynęły gratulacje i wyrazy zachwytu nad śpiącym synkiem Poli i Michała. 

Michał Wiśniewski i Pola wychowują dziesięcioro dzieci 

Przypomnijmy, że Noël Cloé jest drugim wspólnym dzieckiem Poli i Michała Wiśniewskich. Pod koniec stycznia 2021 roku urodził im się syn Falco Amadeus. Ponadto wokalista Ich Troje ma czworo dzieci z poprzednich związków: Fabienne i Xaviera z Mandaryną oraz córki Etiennette i Vivienne Viennę z Anną Świątczak. Tylko z Magdą Femme i Dominiką Tajner gwiazdor nie doczekał się potomstwa. Z kolei Pola ma czworo własnych pociech, co sprawia, że w sumie rodzina Wiśniewskich liczy obecnie dziesięcioro dzieci. 

Zobacz także: Michał Wiśniewski już planuje siódme dziecko? Zaskoczył wszystkich