Obserwuj w Google News

Pola Wiśniewska miała trudny poród. Michał Wiśniewski o stanie żony

2 min. czytania
17.05.2023 21:16
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski i jego żona Pola powitali na świecie drugie dziecko. Wokaliście Ich Troje urodził się syn, który zgodnie z rodzinną tradycją otrzymał oryginalne imię. Teraz Michał Wiśniewski otworzył się na temat ciężkiego porodu Poli i wyznał, jak czuje się jego żona. 

Pola Wiśniewska miała trudy poród
fot. Instagram:@wisniewska_pola

Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Jego żona Pola Wiśniewska urodziła mu syna. Oryginalne imię dziecka zdążyło już wywołać kontrowersje i zmusić Polę do stanowczej reakcji. Gwiazdor Ich Troje potwierdził, że synek i mama czują się dobrze, choć na porodówce miały miejsce ciężkie boje. Okazuje się, że poród Poli nie należał do łatwych.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski został ojcem. Pola miała trudny poród 

Michał Wiśniewski zwierzył się w wywiadzie, że poród Poli był trudny i wyczerpujący. Żona piosenkarza zdecydowała się rodzić siłami natury. 

- Polcia czuje się dobrze, to był wbrew pozorom bardzo trudny poród dla niej - wyznał w rozmowie z Plejadą.

Pola urodziła już sześcioro dzieci, więc ma porównanie. Niestety narodziny Noëla Cloé przysporzyły jej sporo problemów. Mimo to zdołała już dojść do siebie. Michał Wiśniewski ma nadzieję, że za dwa dni Pola i maluszek zostaną wypisani do domu.

Michał Wiśniewski nie planował szóstego dziecka 

50-letni wokalista Ich Troje ma za sobą cztery małżeństwa, z których tylko z Dominiką Tajner nie doczekał się dzieci. Ze związku z Mandaryną piosenkarz ma Fabienne i Xaviera, Anna Świątczak urodziła mu córki Etiennette i Vivienne Viennę, zaś z Polą muzyk doczekał się synów Falco Amadeusa i Noëla Cloé. Płodny gwiazdor wyznał, że nie planował mieć takiej gromadki pociech - wyszło spontanicznie. 

- To jest naturalne, jeżeli obydwoje rodzice czują taką potrzebę, a my ją czuliśmy. Bardzo się z tego powodu cieszę i patrzę z dumą za każdym razem - podkreślił w rozmowie z Plejadą. 

50-latek dodał, że na Noëlu prawdopodobnie zakończy powiększanie rodziny. 

Zobacz także: Antoni Królikowski straci prawa rodzicielskie? Prawnik nie ma wątpliwości

Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER