Obserwuj w Google News

Esmeralda Godlewska jest w ciąży. Przekazała radosną nowinę w niecodzienny sposób [FOTO]

2 min. czytania
27.04.2023 18:25
Zareaguj Reakcja

Esmeralda Godlewska, jedna ze znanych z sieci kontrowersyjnych sióstr Godlewskich, jest w ciąży. Celebrytka radosną wiadomość przekazała w niecodzienny sposób za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Esmeralda Godlewska jest w ciąży
fot. screen: Instagram @esmeraldagodlewska_official

Siostry Godlewskie zyskały ogólnopolską rozpoznawalność dzięki nagraniom publikowanym w serwisie YouTube. Panie raczyły internautów piosenkami, które wyśpiewywały w skąpych strojach i ostrym makijażu. Choć ich umiejętności wokalne określane były najczęściej mianem nieśmiesznego żartu, zdobyły ogromną popularność. Pomogły im w tym także liczne skandale, głośno mówiło się między innymi o tym, że pobiły się w samolocie. Małgorzata Godlewska odnalazła się jako pielęgniarka, Esmeralda Godlewska natomiast postanowiła próbować swoich sił jako zawodniczka gal FAME MMA. Teraz podzieliła się z fanami radosną wiadomością niezwiązaną z walką. Celebrytka spodziewa się dziecka.

Esmeralda Godlewska jest w ciąży. Celebrytka pokazała w sieci test ciążowy

Esmeralda Godlewska postanowiła podzielić się ze swoimi wielbicielami niezwykle radosną nowiną. W relacji opublikowanej na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym widzimy złączone dłonie celebrytki i jej ukochanego Mikołaja. Po chwili okazuje się, że skrywali w nich test ciążowy, który z dumą zaprezentowali internautom. Esmeralda ozdobiła relację emotikonami prezentu i serca.

Godlewska potwierdziła informację o ciąży w rozmowie z portalem Pudelek. Z pewnością wierni fani pospieszą z gratulacjami. Przypomnijmy, że celebrytka ma już syna z poprzedniego związku, którego ma wychowywać były partner Esmeraldy.

Redakcja poleca

Esmeralda Godlewska spodziewa się dziecka. Celebrytka i jej partner poinformowali o ciąży

Najwyraźniej związek Esmeraldy i Mikołaja kwitnie. Para poznała się rok temu i zapałała do siebie uczuciem. W rozmowie z Pudelkiem Godlewska informowała, że partner jest dla niej oparciem.

- Spotkaliśmy się w sklepie spożywczym, gdy niechcący trącił mój wózek, w którym rozbiły się jajka. Zaproponował, że je odkupi i zrobi lepsze drugie wrażenie, zapraszając mnie na kawę... To wszystko jest jeszcze bardzo świeże. Nie chcę zapeszać, ale jestem szczęśliwa. Im jestem starsza, tym coraz ciężej jest mi otworzyć się na miłość i związek, ale Mikołaj jest naprawdę niesamowity i ma dobre serce. Przy nim czuję się bezpiecznie i swobodnie, co jest dla mnie bardzo ważne - czytamy.

Przyszłej mamie życzymy zdrowia.

Esmeralda Godleswska jest w ciąży
fot. screen: Instagram @esmeraldagodlewska_official