Obserwuj w Google News

Pola Wiśniewska pokazała się po porodzie. Żona Michała Wiśniewskiego świętuje urodziny [FOTO]

2 min. czytania
19.05.2023 15:25
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Pola Wiśniewska, mama już dwójki dzieci lidera Ich Troje, pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Żona gwiazdora obchodzi urodziny.

Pola Wiśniewska
fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Lider grupy Ich Troje podzielił się radosną wiadomością za pośrednictwem mediów społecznościowych w środę 17 maja 2023 roku. To drugie dziecko piosenkarza i jego piątej żony,  Poli Wiśniewskiej. Szczęśliwy tata zdradził jak zwykle niecodzienne imię synka.

- Noel Cloe Wiśniewski. Witamy na świecie synku! - napisał.

Pola szybko doszła do siebie po porodzie, zdążyła już nawet pokazać w sieci wzruszające zdjęcie nowo narodzonej pociechy. Teraz, z okazji urodzin, opublikowała swoją pierwszą fotografię po narodzinach Noela. Podziękowała także fanom za życzenia.

Pola Wiśniewska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Żona Michała Wiśniewskiego świętuje urodziny

Na profilu Poli Wiśniewskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. Żona Michała Wiśniewskiego postanowiła w poście podziękować fanom, którzy zasypali ją urodzinowymi życzeniami. Przyznała, że nie mogła wyobrazić sobie piękniejszego prezentu od przyjścia na świat ukochanego synka.

- W domu, z tymi, których kocham. Piękniejszych urodzin nie mogłam sobie wymarzyć. Dziękuję wszystkim za życzenia — napisała szczęśliwa.

Przypomnijmy, że to szóste dziecko nie tylko Michała, ale także Poli. 37-latka przed związkiem z Wiśniewskim urodziła czwórkę pociech, dwie córki i dwóch synów.

Redakcja poleca

Pola Wiśniewska świętuje urodziny. Pokazała pierwsze zdjęcie od porodu

Pod postem Poli Wiśniewskiej zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Fani oczywiście składali jubilatce urodzinowe życzenia, nie zabrakło jednak także odniesień do niedawnych narodzin kolejnego syna żony Michała Wiśniewskiego.

- Wszystkiego najlepszego pani Polu. Dużo miłości, zdrowia i przespanych nocy.

- Kochanie wszystkiego najlepszego z okazji narodzin i urodzin.

- Dużo zdrówka oraz pociechy z dzieci.

- Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Pola, samych pogodnych dni i dużo miłości — czytamy.

My oczywiście przyłączamy się do najlepszych życzeń.

Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER