Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski już planuje siódme dziecko? Zaskoczył wszystkich

2 min. czytania
18.05.2023 15:06
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski właśnie po raz szósty został ojcem. 16 maja wraz z żoną, Polą, przywitał na świecie synka – małżeństwo nadało mu imiona Noël Cloé. Czy piosenkarz planuje kolejne dziecko?

Michał Wiśniewski
fot. screen Instagram wisniewska_pola

Michał Wiśniewski jest ojcem sporej gromadki dzieci, ale nie narzeka na trudności z wychowaniem czy relacje między pociechami. Ze związku z Mandaryną doczekał się Xaviera Michała i Fabienne Marty, z kolei z Anną Świątczak przywitał Etiennette Annę i Vivienne Viennę. W 2021 roku Pola Wiśniewska urodziła piosenkarzowi Falco Amadeusa. 16 maja przywitali Noël Cloé Wiśniewskiego. Michał Wiśniewski chciałby ponownie zostać ojcem?

Zobacz także:  Michał Wiśniewski ochrzci synka? „Nie ma niczego gorszego”

Michał Wiśniewski planuje siódme dziecko?

Michał Wiśniewski wyznał, że jest poruszony narodzinami kolejnego dziecka. Jest emocjonalną osobą i przyjście na świat nowego człowieka jest dla niego niesamowitym przeżyciem. Czy planował szóste dziecko i myśli nad siódmym potomkiem?

- Ja nigdy nie planowałem takich rzeczy. To jest tak, jak komuś może się wydawać, że ja planowałem swoje małżeństwa. Co za bzdura. Przecież my wybieramy sobie partnera na całe życie. Życie pisze czasami troszkę inny scenariusz, tak samo z dziećmi – powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z RadioZET.pl.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Redakcja poleca

Piosenkarz nie ma zamiaru szczegółowo planować swojego życia. Szóste dziecko „na razie” jest ostatnim dzieckiem Michała Wiśniewskiego. Lider Ich Troje przyznaje, że sam nie wie, co przyniosą kolejne lata.

- Mam nadzieję, że tak nadal pozostanie, że życie będzie pisało swój scenariusz, a my będziemy coraz częściej, z większym rozsądkiem podchodzić do utrzymania równowagi w rzeczywistości. A rzeczywistość jest taka, że bardzo się kochamy z moją żoną i dla nas na dzień dzisiejszy Noël jest ostatnim potomkiem, ale co przyniesie rzeczywistość – nie wiem. Ale mam nadzieję, że nic, co by nas zaskoczyło – tłumaczył Michał Wiśniewski dla RadioZET.pl.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska