Obserwuj w Google News

Pola Wiśniewska urodziła! Michał Wiśniewski zdradził wreszcie imię maleństwa

2 min. czytania
17.05.2023 08:39

Pola Wiśniewska urodziła. Na świat przyszło drugie wspólne dziecko z Michałem Wiśniewskim i szóste już dla muzyka Ich Troje. Artysta pochwalił się radosnymi wieściami w mediach społecznościowych, zdradzając imię maleństwa. Jest inne, niż mówiono wcześniej?

Pola Wiśniewska urodziła
fot. Instagram/@m_wisniewski1972/screen

Michał Wiśniewski pochwalił się w sieci wspaniałymi wiadomościami: jego żona, Pola Wiśniewska, urodziła! Wokalista Ich troje od razu pochwalił się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, zdradzając, jak na imię będzie miał narodzony właśnie bobas.

Pola Wiśniewska urodziła. Znamy imiona maleństwa

Jesienią ubiegłego roku Michał i Pola Wiśniewscy przekazali, że spodziewają się swojego drugiego dziecka. Jednocześnie dla każdego z nich jest to już szósta pociecha. Artysta i jego ukochana zdradzili wcześniej, że na świat przyjdzie kolejny chłopiec, dotąd jednak nie informowali o tym, jak dostanie na imię. Teraz Michał Wiśniewski wreszcie podzielił się wspaniałą nowiną o narodzinach i przekazał, że kolejny ich syn dostał na imię Noël Cloé Wiśniewski. Oprócz niego para ma już 2-letniego synka, Falco.

- Noël Cloé Wiśniewski. Witamy na świecie Synku! - napisał Wiśniewski na Instagramie.

Noël Cloé Wiśniewski jest szóstym już dzieckiem Michała Wiśniewskiego. Ze swoich wcześniejszych małżeństw gwiazdor Ich Troje miał czwórkę dzieci: 20-letniego dziś Xaviera i 19-letnią Fabienne ze związku z Mandaryną oraz córki Etinette i Vivienne z małżeństwa z Anną Świątczak. Z Magdą Famme oraz Dominiką Tajner gwiazdor dzieci się nie doczekał, ale widać zamierzał nadrobić średnią, bo w ten sposób wokalista ma już szóstkę dzieci po pięciu małżeństwach.

Pola i Michał Wiśniewscy kłócili się o imię dla dziecka?

Od dłuższego czasu wiadomo było, że Pola i Michał będą mieć kolejnego synka, ale tematem medialnych doniesień było imię (czy imiona), które dadzą dziecku. Gwiazdor Ich Troje przyzwyczaił już wszystkich do tego, że stawia na te nietypowo brzmiące, więc z kolejnym maleństwem nie mogło być inaczej. W jednym z wywiadów Wiśniewski przekazał, że poszli z Polą na kompromis i w przypadku chłopca wybiera ona, a on - jeśli urodzi się dziewczynka. Miał już nawet upatrzone imię Cloé. Potem jednak, kiedy było już jasne, że będzie kolejny syn, artysta i tak upierał się przy imieniu, które zaproponował. Jak widać Pola i Michał się dogadali.

Redakcja poleca

Pod radosnym wpisem Michała Wiśniewskiego nie mogło zabraknąć gratulacji i wielu miłych słów, ale już widać także komentarze na temat imion chłopca. Nie wszystkim przypadły one do gustu.

Czekamy na pierwsze zdjęcia maleństwa, a Michałowi i Poli Wiśniewskim składamy najszczersze gratulacje i życzymy wszystkiego dobrego z nową pociechą.

Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER