Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski zmieni imię dziecka? „Pola staje okoniem”

2 min. czytania
09.05.2023 11:00
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski spodziewa się przyjścia na świat swojego szóstego dziecka. Zdążył już przedstawić światu propozycję imienia, jakie chce nadać swojemu synowi. Nie spotkało się ono ze zbyt dużą sympatią. Żona wokalisty wzięła w końcu sprawy w swoje ręce.

Michał Wiśniewski zmieni imię dziecka? „Pola staje okoniem”
fot. Piotr Zagiell/East News

Michał Wiśniewski poznając swoją piątą żonę Polę, miał już czwórkę dzieci z poprzednich związków. Jego ukochana również. Para doczekała się syna, a niedługo na świat przyjdzie ich druga wspólna pociecha. Zakochani intensywnie rozważają nad imieniem – nie jest przecież tajemnicą, że nowy członek rodu Wiśniewskich musi oryginalnie się nazywać. Okazało się jednak, że tym razem gwiazdor ze swoim pomysłem lekko przesadził.

Zobacz też:  Michał Wiśniewski jest przygotowany na najgorsze. Spisał testament

Michał Wiśniewski zmieni imię dziecka?

Wokalista na swoim youtubowym kanale poinformował, że zawarł z żoną umowę – ona wybiera imię, jeśli okaże się, że urodzi chłopca, on, jeśli urodzi się dziewczynka. I choć para dowiedziała się, że na świat przyjdzie chłopiec, to Wiśniewski i tak chciał go nazwać wybranym przez siebie, dziewczęcym imieniem Cloe.

Redakcja poleca

- Bardzo podoba mi się to imię, przyznam, że oczekiwaliśmy córeczki. A potem gdy się okazało, że będzie syn, pomyślałem, że skoro może być Jan Maria, to dlaczego nie Cloe — stwierdził w rozmowie z Faktem.

Internauci nie byli zachwyceni tym pomysłem. Okazało się, że żona piosenkarza również. - Szanse, że pozostanie to imię, są niewielkie. Pola postawiła się okoniem i pewnie będę musiał się poddać – poinformował.

Żona Wiśniewskiego chce nazwać syna Vincent.

Ile żon miał Michał Wiśniewski?

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Pierwszą wybranką serca wokalisty była jednak Magda Femme, która występowała razem z nim w zespole Ich Troje. Małżeństwo przetrwało 5 lat, para nie zdecydowała się na dzieci.

Następnie Wiśniewski związał się z Mandaryną. Owocem tego związku jest 20-letni dziś Xavier i 19-letnia Fabienne. Para rozwiodła się w 2006 roku – kilka miesięcy później muzyk związał się z Anną Świątczak. Z nią również spłodził dwójkę dzieci – córki Etinette i Vivienne.

Ten związek również nie przetrwał próby czasu. Michał Wiśniewski chwilowe szczęście znalazł u boku Dominiki Tajner, jednak i to małżeństwo w końcu się rozpadło. Miejmy nadzieję, że Pola jest już tą jedyną na zawsze.

Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER