Zamknij

Paris Hilton została mamą. Celebrytka pokazała zdjęcie z dzieckiem. "Jesteśmy pełni miłości"

25.01.2023 09:02

Paris Hilton za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się radosną nowiną. Jedna z najpopularniejszych światowych celebrytek po raz pierwszy została mamą. Gwiazda opublikowała w sieci wzruszające zdjęcie. 

Paris Hilton
fot. mpi34/Associated Press/East News

Paris Hilton to jedna z czołowych światowych celebrytek, kojarzona przede wszystkim z wielką fortuną, kiczem i licznymi skandalami. Córka miliardera Richarda Hiltona zyskała sławę dzięki seks taśmie z jej udziałem, głośno mówiło się także o problemach Paris z uzależnieniem od narkotyków. Na swoim koncie 41-latka ma dziesiątki związków ze znanymi muzykami, sportowcami i milionerami, spotykała się między innymi z Cristiano Ronaldo, Leonardo DiCaprio czy Colinem Farrellem. W 2021 roku wyszła za mąż za biznesmena Cartera Reumema. Małżonkowie właśnie podzielili się ze światem radosną nowiną.

Paris Hilton została mamą. Celebrytka pokazała urocze zdjęcie

Po ślubie Paris Hilton ogłosiła, że pragnie zostać mamą i rozpoczęła procedurę zapłodnienia in vitro. Jak sama przyznała, pragnęła zakończyć niestabilny etap swojego życia i skupić się na rodzinie.

- Zdecydowaliśmy się na in vitro i dzięki temu mogłam wybrać, czy wolę jedno dziecko, czy też bliźnięta, chłopca i dziewczynkę. (...) Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia. Do tej pory tego nie czułam, bo wydawało mi się, że nikt nie zasługiwał na moją miłość, ale teraz w końcu znalazłam odpowiednią osobę - oceniła w programie "The Trend".

Małżonkowie skorzystali z pomocy surogatki. W nocy z 24 na 25 stycznia 2023 roku na profilu Paris na Instagramie pojawiło się zdjęcie małej rączki trzymanej przez szczęśliwą mamę. Hilton zdradziła, że jej dziecko przyszło już na świat.

- Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać mamą i strasznie się cieszę, że ja i Carter trafiliśmy na siebie. Jesteśmy podekscytowani wizją tego, że nasza rodzina się powiększyła i jesteśmy pełni miłości dla naszego synka (...) Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa - skomentowała radosne wydarzenie Paris.

Paris Hilton została mamą. Celebrytka zerwała z imprezowym życiem?

Z pewnością nawet fani Paris Hilton nie do końca wierzyli, że gwiazda branżowych imprez i głośnych skandali ustatkuje się i zapragnie zostać mamą. Nic w tym dziwnego, wnuczka hotelowego potentata przez wiele lat kojarzyła się z narkotykami, alkoholem i przelotnymi romansami. Choć próbowała swoich sił jako piosenkarka i aktorka, jej występy budziły raczej rozbawienie, niż podziw.

Na swoim koncie Paris ma wyroki za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i posiadanie kokainy. Miejmy nadzieję, że macierzyństwo rzeczywiście zmieni szaloną celebrytkę w ustatkowaną, dojrzałą kobietę.

loader