Zamknij

Szok pod zdjęciem mamy Oli Żebrowskiej. Ludzi kompletnie zamurowało! [FOTO]

02.12.2022 15:00

Aleksandra Żebrowska pokazała internautom, jak jej mama, Justyna Adamczyk, wyglądała w młodości. Internauci stwierdzili uderzające podobieństwo kobiety do księżnej Diany. "Identyczna!" - komentują. 

Szok pod zdjęciem mamy Oli Żebrowskiej. Ludzi kompletnie zamurowało! [FOTO]
fot. Instagram:@olazebrowska

Aleksandra Żebrowska niedawno urodziła czwarte dziecko, tym razem córkę. Żona Michała Żebrowskiego relacjonuje życie etatowej mamy z właściwym sobie poczuciem humoru. Nie stroni przy tym od przełamywania tabu i odważnych zdjęć ukazujących prawdziwe problemy kobiet w połogu.

Ostatnio jednak, dla odmiany, żona Michała Żebrowskiego udostępniła archiwalną fotografię swojej mamy, Justyny Adamczyk, która tamtego dnia obchodziła urodziny. Internautów wryło z wrażenia. Okazało się, że na zdjęciu mama Oli Żebrowskiej to wypisz wymaluj młoda księża Diana. Sama gwiazda stwierdziła uderzające podobieństwo rodzicielki do słynnej królowej ludzkich serc.  

Aleksandra Żebrowska pokazała mamę. "Jak Diana"

Ola Żebrowska złożyła mamie życzenia urodzinowe i przy okazji zażartowała z jej podobieństwa do Lady D. 

- Tak, to nie Dajana. Sto lat @asana.mama. Przynajmniej uśmiech mamy trochę podobny. #ladnyboszczery - napisała Ola. 

W komentarzach popłynęły życzenia dla teściowej Michała Żebrowskiego. Niemal wszyscy obserwatorzy przyznali, że dali się nabrać i w pierwszej chwili pomyśleli, że widzą młodą Dianę Spencer. "Identyczna!" - piszą.

Z kolei matki nie mogły się nadziwić, że mama Oli Żebrowskiej wygląda tak rewelacyjnie po odchowaniu ósemki dzieci. "Ja po dwójce wyglądam jak babcia" - żartują.

Prawda, że podobieństwo do młodej Diany jest ogromne? 

loader