Zamknij

Mama Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana. Związała się ze znanym artystą

01.12.2022 21:47

Robert Lewandowski często podkreśla, jak wielką rolę odgrywa w jego życiu mama, która nieustannie go wspiera. Piłkarz mówi, że rodzicielka zawsze go wspierała. Na jaw wyszło, że kobieta jest szczęśliwie zakochana, a jej wybrankiem jest znany artysta.

Iwona Lewandowska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Mama Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana. Rodzicielka najsłynniejszego polskiego piłkarza nieustannie wspiera go w jego drodze na szczyt. Lewandowski podkreśla, jak duży udział mama miała w jego sukcesie. Okazuje się, że Iwona Lewandowska ma partnera. Wiadomo, kto nim jest.

Zobacz także: Anna Lewandowska świeci pupą na Instagramie. Podgrzała atmosferę

Mama Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana. Związała się ze znanym artystą

Iwona Lewandowska wspiera syna i bardzo mu kibicuje. Lewandowska odbierała już za syna trofea i co jakiś czas udziela wywiadów. Robert chętnie udostępnia zdjęcia z mamą, zresztą towarzyszy mu ona w Katarze, gdzie rozgrywają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. 

Lewandowska coraz śmielej pokazuje się z partnerem. Jak podaje pudelek.pl, mama piłkarza jest związana z Jackiem Zwoniarskim, cenionym rzeźbiarzem. W zeszłym roku w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" wyznała, że jest w szczęśliwym związku. Para poznała się w 2020 roku dzięki przyjaciółce pani Iwony. Lewandowska zdradziła wtedy, że to pierwsza wyjątkowa znajomość od 16 lat.

 Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu - mówiła w wywiadzie.

Jak podaje Pudelek, Zwoniarski jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Za jego rzeźby trzeba zapłacić nawet 50 tysięcy złotych.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell prowadzą wojnę? Trudno o kompromis

loader

RadioZET.pl/pudelek.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo