Obserwuj w Google News

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell prowadzą wojnę? Trudno o kompromis

2 min. czytania
01.12.2022 15:00

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell tworzyli kiedyś parę, a owocem ich związku jest nastoletni Henry Tadeusz. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, para ma się nie dogadywać w kwestiach związanych z wychowaniem dziecka.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
fot. Face to face/REPORTER/East News

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell prowadzą wojnę? Tak przynajmniej uważają zagraniczne media. Kością niezgody mają być różnice w poglądach dotyczących wychowania dziecka.

Zobacz także:  HBO Max wyprodukuje serial o Pingwinie. Wiadomo, kto go zagra [FABUŁA, OBSADA]

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell prowadzą wojnę? 

Alicja Bachleda-Curuś niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że po rozstaniu z Colinem Farrellem pozostała z byłym partnerem w przyjacielskich stosunkach i nieustannie dzieli się w opiece nad nastoletnim synem. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, powołując się na "Na żywo", ich stosunki znacznie się ostatnio ochłodziły. Powodem ma być to, jak się zapatrują na plany syna na przyszłość.

Redakcja poleca

Bachleda-Curuś zdradziła, że chłopak chciałby związać swoją przyszłość ze światem filmu. Nastolatek chciałby wyjechać na jakiś czas do Polski, by uczyć się w polskich szkołach. Ten pomysł ma się nie podobać Farrellowi, który uważa, że może to wpłynąć na relacje z synem.

Colin nie chce, żeby Henio wyjeżdżał. Mają doskonały kontakt, lubią spędzać razem czas. Wie, że takie rozstania często niszczą relacje. Alicja nie zamierza separować syna od ojca, a jedynie pomóc mu w realizacji planów - tłumaczy informator.

Para nie komentuje tych doniesień.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Maryla Rodowicz zdradza sekret młodego wyglądu. Każdy może zastosować ten prosty trik

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo