Obserwuj w Google News

Top Model: burza po ogłoszeniu finalistów. „Śmierdzi ustawką na kilometr”

2 min. czytania
01.12.2022 12:59
Zareaguj Reakcja

Ostatni odcinek „Top Model” zaserwował widzom emocje z wyższej półki. Nie zabrakło także słów krytyki pod adresem jurorów. Niektórzy fani show TVN są przekonani, że odcinek był jedną wielką ustawką – odpadł jeden z faworytów, a w finale znalazły się same dziewczęta.

Top Model
fot. screen tvn.pl

Półfinał programu TVN „Top Model” wywołał wściekłość wśród fanów produkcji. O miejsca w finale walczyli Adriana, Michalina, Klaudia, Natalia, Borys i Maciej. Wiele osób przyglądało się działaniom Michaliny, która „cudem” została przywrócona przez Joannę Krupę w poprzednim odcinku. Pojawiały się głosy, że powinna odpaść już na początku show. Ostatecznie dostała się do finału.

Zobacz także:  Michalina i Maciek z "Top Model" rozstali się po programie. "Emocjonalna przepaść"

Top Model: widzowie rozwścieczeni decyzją jury

Joanna Krupa ogłosiła, że w finale zawalczą Natalia, Michalina i Klaudia. Tym samym do domu odesłano Adrianę, Macieja i Borysa. W sieci natychmiast wybuchła burza – domagano się, aby odesłać Michalinę do domu, a Maciejowi pozwolić na udział w kolejnym odcinku. Niestety, decyzja została już podjęta.

- Fashion Week się skończył, to można wrócić do promowania Michaliny, która na większości rynków raczej nie popracuje ze swoim wzrostem – krytykowano Michalinę.

- Śmierdzi ustawką na kilometr – czytamy.

Redakcja poleca

- Co tam robi Michalina, przepraszam bardzo. W ogóle uważam, że Klaudia bardzo niesprawiedliwie w tym odcinku została oceniona, dziewczyna otwierała pokaz, a jurorzy nawet słowa nie powiedzieli. Mam dość Krupy w tym sezonie, niech się nie zes*a z tą Michaliną – burzyła się kolejna osoba.

Po ostatnim odcinku faworytką internautów wydaje się Natalia. Zdaniem fanów, z finałowej trójki to jej najbardziej należy się zwycięstwo. Klaudia również może liczyć na doping, ale Michalina jest na razie traktowana jako ta „najgorsza”. Pozostaje czekać, czym dziewczyny wykażą się w ostatnim odcinku.

Paulina Papierska
10 Zobacz galerię
fot. Wojciech Olszanka/East News