Obserwuj w Google News

Top Model: Krupa złamała zasady. Zrobiła to pierwszy raz w historii programu

Klaudia Bochenek
2 min. czytania
24.11.2022 08:12
Zareaguj Reakcja

Ostatni odcinek „Top Model” ponownie przyniósł wielkie emocje. Tym razem widzowie byli świadkami dramatu Michaliny, a Joanna Krupa nagięła reguły programu. Przyznała, że zrobiła to po raz pierwszy w historii show.

Top Model
fot. screen tvn.pl

11. sezon Top Model” chyli się ku końcowi, a rywalizacja między uczestnikami przybiera na sile. O zwycięstwo walczą Michalina, Maciej, Adriana, Natalia, Klaudia i Borys. To nie koniec ich przygód w Afryce – opuścili Kapsztad i pojechali do Johannesburga. Każdy chciał wziąć udział w Południowoafrykańskim Tygodniu Mody i podczas wyzwania castingowego rozpoczął się dramat Michaliny.

Zobacz także:  Michalina i Maciek z "Top Model" rozstali się po programie. "Emocjonalna przepaść"

Top Model: dramat Michaliny, niesamowita decyzja Joanny Krupy

Michalina była rozgoryczona jednym z castingów – projektantce nie spodobał się niski wzrost modelki. Uczestniczka mierzy 175 cm i była wyraźnie rozgoryczona.

- Było czterech projektantów i żaden się nie zdecydował na mnie. Po prostu ku*wa czuję, że to jest takie niesprawiedliwe, że te je*ane centymetry, jeszcze wszyscy na mnie patrzą i to jest takie... - mówiła Michalina przed kamerami.

Redakcja poleca

- Czuję taką niesprawiedliwość... Nawet jak biorą na przykład Klaudię, która nie zna angielskiego, przytyła przed Fashion Weekiem, uczyłam ją chodzić i też wiem, ile ja w to wszystko włożyłam pracy, a wzrost to jest coś, czego ja nie jestem w stanie zmienić. Choćbym nie wiem jak próbowała - żaliła się.

Uczestniczka nie chciała odpuścić, szczególnie po tym, gdy jednej z projektantek spodobała się jej uroda. Ostatecznie dostała się na jeden pokaz. Jednak ktoś musiał odpaść z „Top Model” - chociaż jurorom podoba się uroda Michaliny, postanowiono się z nią pożegnać.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

W tym momencie do akcji wkroczyła Joanna Krupa i nagięła zasady programu. Gryzłoby ją sumienie, gdyby nie dała kolejnej szansy Michalinie. Pierwszy raz w historii show przywróciła kogoś do dalszej rywalizacji.

- Sumienie by mi nie dało spać, jakbym Cię wysłała do domu. Po raz pierwszy w historii programu ja kogoś wracam - mówiła Joanna Krupa.

Paulina Papierska
10 Zobacz galerię
fot. Wojciech Olszanka/East News