Obserwuj w Google News

Michalina i Maciek z "Top Model" rozstali się po programie. "Emocjonalna przepaść"

2 min. czytania
17.11.2022 17:33
Zareaguj Reakcja

Na planie 11. edycji "Top Model" rozkwitało uczucie między Maćkiem a Michaliną. Niestety, relacja pary modeli nie przetrwała po zakończeniu programu. Uczestnicy show zdradzili, dlaczego zostali jedynie przyjaciółmi.

Michalina Wojciechowska / Maciej Skiba
fot. screen: Instagram @michalinawojciechowska / maciejskibaa

" Top Model" to nie tylko program o modzie, od dłuższego czasu pojawiają się opinie, że hit TVN mocniej skupia się na historiach uczestników i relacjach między nimi, niż swoim pierwotnym założeniu. Choć producenci wielokrotnie byli za to krytykowani, nie brakuje widzów, którym przyjemność sprawia to swoiste reality-show. Jednymi z najbardziej medialnych uczestników 11. edycji są Michalina i Maciej, między którymi pojawiło się uczucie. Czy po zakończeniu emisji uczestnicy kontynuują swoją romantyczną relację?

Redakcja poleca

Maciek i Michalina z "Top Model" nie są parą. Dlaczego nie spotykali się po zakończeniu programu?

Choć finał 11. sezonu "Top Model" jeszcze przed nami, wiadomo już, że relacja Maćka i Michaliny nie przetrwała próby czasu. Sami zainteresowani w środowym odcinku przyznali, że po zakończeniu prac nad programem ich uczucia wygasły.

- Moje relacje z Maćkiem... Uznaliśmy, że jesteśmy kolegami (...) Po wyjściu z domu utrzymywaliśmy kontakt. Maciek od razu pojechał do Koszalina. Później się spotkaliśmy po tych dwóch tygodniach od wyjścia z domu i to już nie było to samo (...) Nic z tego nie wyjdzie. Mam wrażenie, że jest pomiędzy nami przepaść emocjonalna. Ja już dużo doświadczyłam w życiu i wiem, czego chcę od życia, a Maciek to jest nadal taki chłopiec - stwierdziła jednoznacznie Michalina.

Maciek był mniej wylewny i tajemniczo wyznał jedynie, że po programie nie wiedział, jak "ugryźć" relację z przyjaciółką z domu modeli.

- W programie byliśmy zdani jakby na siebie i spędzaliśmy ze sobą czas całodobowo. Wychodząc z programu, zagięła mi się czasoprzestrzeń i nie wiedziałem, jak to ugryźć - podsumował.