Zamknij
Paulina Papierska
  • Paulina Papierska
  • Paulina Papierska
  • 10 Zobacz
fot. Wojciech Olszanka/East News

Paulina Papierska w 2010 roku wygrała pierwszą polską edycję "Top Model". Od tamtej pory minęło już 10 lat, a u finalistki wiele się zmieniło. Jak dziś wygląda i co u niej słychać? [GALERIA]

Paulina Papierska oczarowała widzów i jurorów pierwszej edycji "Top Model Polska". Zapadła w pamięć nie tylko jako piękna i sympatyczna uczestniczka, ale też jako osoba niekryjąca swoich emocji. Fanów chwytała za serce, kiedy w programie płakała, nie mogąc opanować targających nią uczuć. Z tego powodu zyskała nawet przydomki "beksa" i "płaczka"'. Zdaniem niektórych, była to jej "taktyka" - ale jeśli było tak rzeczywiście, to sposób ten okazał się skuteczny: Papierska wygrała program, kontrakt z agencją modelek, sto tysięcy złotych i sesję odkładkową.

Na krótko po zwycięstwie Paulina Papierska niemal zniknęła w mediów. Choć wróżono jej wielką karierę, ona zdecydowała, że pójdzie inną drogą.

Paulina Papierska - jak dziś wygląda i co robi pierwsza finalistka "Top Model"?

Po krótkiej przygodzie modelingowej w Chinach, Papierska przestała pojawiać się na branżowych imprezach i pozować na ściankach. Choć nadal pracowała jako modelka, to nie cieszyła się już taką popularnością, jak za czasów "Top Model". Okazało się, że zdecydowała się założyć rodzinę. W lipcu 2017 roku ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Obecnie modelka jest już mamą dwójki dzieci: starszego Gabriela i młodszego, urodzonego niedawno, Alexa. Cała rodzina mieszka w Norwegii.

RadioZET.pl/AS