Zamknij

Anna Kalczyńska pokazała dzieci. Rodzinnie kibicowali piłkarzom

01.12.2022 13:01

Anna Kalczyńska opublikowała w sieci nagrania, na których pokazała fanom, jak wspólnie z rodziną kibicowała Polakom podczas meczu z Argentyńczykami. Dzieci prezenterki „Dzień Dobry TVN” trzymały mocno kciuki, a w domu dziennikarki pojawiła się także jej mama.

anna-kalczynska-pokazala-dzieci
fot. Artur Zawadzki/East News

Anna Kalczyńska coraz śmielej zaprasza fanów do jej życia prywatnego. Niedawno dziennikarka pojawiała się na gali Radia Zet razem z partnerem, a teraz pochwaliła się dziećmi na Instagramie. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” opublikowała nagrania, na których relacjonuje rodzinne chwile. Dzieci zasiadły z rodzicami i babcią na kanapie i wspólnie z dorosłymi kibicowały polskim piłkarzom.

Anna Kalczyńska chwali się dziećmi podczas wspólnego kibicowania

Gwiazda na początku pokazała syna, Jana, który podzielił się z obserwatorami pomysłem na taktykę piłkarzy na boisku. Później fani Kalczyńskiej poznali jej dwie córki Hannę i Krystynę. Hania obchodziła urodziny, dlatego poprosiła Roberta Lewandowskiego o to, by w ramach prezentu strzelił bramkę dla Polaków. Choć jej życzenie się nie spełniło i tak spędziła miły czas z rodziną. Na kanapie zasiadła też babcia pociech dziennikarki, aktorka Halina Rowicka, a na jednej z relacji dało się też dostrzec tatę, Macieja Maciejowskiego.

kalczynska-dzieci1
fot. Screen Instagram (@annakalczynskam)
kalczynska-dzieci2
fot. Screen Instagram (@annakalczynskam)
kalczynska-dzieci3
fot. Screen Instagram (@annakalczynskam)
kalczynska-mama
fot. Screen Instagram (@annakalczynskam)

Myślicie, że Anna Kalczyńska zacznie częściej pokazywać prywatne chwile? A może zrobiła to tylko w ramach wyjątku i przy okazji mundialu?

loader