Obserwuj w Google News

HBO Max wyprodukuje serial o Pingwinie. Wiadomo, kto go zagra [FABUŁA, OBSADA]

Roksana Orlicka
2 min. czytania
11.03.2022 11:30
Zareaguj Reakcja

Na początku marca do kin trafił film "The Batman". Przeciwnikiem głównego bohatera był Pingwin, którego zagrał Colin Farrell. Okazuje się, że aktor nie wyjdzie szybko z roli. HBO Max przygotowuje serialowy spin-off filmu.

Pingwin
fot. Album Online/ East News

HBO Max wyprodukuje serial o Pingwinie. "The Batman" to jedna z najważniejszych premier kinowych marca. Film przyciąga do kin tłumy, nic dziwnego, że HBO Max postanowiło stworzyć na jego bazie serial. Będzie to konkretnie produkcja o losach Pingwina, czyli postaci, która jest w filmie czarnym charakterem. Czego można się spodziewać, kiedy data premiery i kto wystąpi w serialu? Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "Gra o tron": twórcy oryginalnego serialu HBO nie będą pracować przy spin-offach produkcji

HBO Max wyprodukuje serial o Pingwinie. Zagra go Colin Farrell [FABUŁA, OBSADA]

HBO Max zamówiło serial "The Penguin", który będzie w całości poświęcony czarnemu charakterowi z filmu "The Batman", czyli Pingwinowi. W bohatera wcielał się Colin Farrell. Okazuje się, że aktor zagra Pingwina również w serialu. 

Redakcja poleca

Wiadomo już, że serial przedstawi historię bohatera od samego początku. Wszystko po to, by widz mógł zobaczyć, jak Pingwin stał się jednym z największych złoczyńców w Gotham City. Autorką scenariusza ma być Lauren LeFranc, za produkcję ma odpowiadać studio Warner Bros. oraz Matt Reeves i Dylan Clark

Na ten moment wiadomo, że Pingwina ponownie zagra Colin Farrell. Aktor jest zadowolony, że ponownie wcieli się w rolę. Na ten moment nie jest pewne, kto będzie mu towarzyszył i jak będzie wyglądała obsada serialu "The Penguin".

"The Penguin": kiedy premiera na HBO Max?

Na ten moment data premiery serialu "The Penguin" nie jest znana. Nie jest też pewne, z ilu odcinków będzie się składał serial.

Zobacz także:  HBO Max za 19,99 do końca życia: atrakcyjna oferta nowej platformy streamingowej

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Premiery kinowe 2022: na te filmy warto czekać [TYTUŁY, DATY PREMIERY]