Zamknij

Były mąż gwiazdy "M jak miłość" miażdży ją w wywiadzie. Prawda wyszła na jaw

01.12.2022 17:22

Hubert Zduniak wraca pamięcią do małżeństwa z Dominika Ostałowską. Para rozwiodła się ponad dziesięć lat temu, jednak aktor postanowił opowiedzieć o głośnym rozstaniu dopiero teraz.

Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak
fot. Piotr Molecki/East News, TRICOLORS/East News

Były mąż gwiazdy "M jak miłość" miażdży ją w wywiadzie. Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak rozstali się w atmosferze skandalu. Aktor po latach wrócił pamięcią do tamtych wydarzeń.

Zobacz także: Miłosny trójkąt w "M jak miłość"? Niania zaproponuje braciom nawiązanie bliskiej relacji

Hubert Zduniak miażdży Dominikę Ostałowską w wywiadzie. Prawda wyszła na jaw

Hubert Zduniak i Dominika Ostałowska nie są parą od ponad dziesięciu lat, mimo to aktor postanowił skomentować po latach ich relację. Ich małżeństwo rozpadło się przez romans gwiazdy "M jak miłość" z reżyserem serialu, Mariuszem Malcem. Jak podaje pudelek.pl, Zduniak zdradził w "Rewii", jak podchodzi do tego wydarzenia.

Aktor zapewnił, że nie rozpamiętuje dawnych smutków, a samo wspomnienie nie jest już dla niego bolesne - Nasz czas był dobry, wiele przeżyliśmy, więc to nie jest tak, że mnie tamte wspomnienia bolą. Dziś rozumiem, że to musiało się wydarzyć, abym mógł iść do przodu. Dzięki temu etapowi pojąłem, co jest dla mnie istotne w życiu. Bo przecież nie chodzi jedynie o wzajemną fascynację. Ta się kiedyś kończy - zdradził.

Aktor dodał, że obecnie jest szczęśliwie zakochany, ale nie zdradził, w kim. Zapewnił jednak, że to relacja, w jakiej jeszcze nigdy wcześniej nie był, wbijając tym samym szpilę byłej żonie.

W końcu znalazłem kogoś, z kim poczułem naturalną bliskość. Tak powinno być od początku. Ja nie muszę opowiadać o sobie. Ona po prostu już wszystko wie. Wyczuwam to. Nigdy wcześniej nie było tak jak teraz. Warto było czekać - wyjaśnił.

Dominika Ostałowska nie odniosła się do jego wypowiedzi.

Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak: kiedy skończyło się ich małżeństwo?

Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak byli małżeństwem do 2009 roku. W 2002 roku na świat przyszedł ich syn.

Zobacz także: Cichopek dostała nową fuchę. Zrobiła to dla córki

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader

RadioZET.pl/pudelek.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +