Zamknij

Cichopek dostała nową fuchę. Zrobiła to dla córki

01.12.2022 16:55

Katarzyna Cichopek z dumą pochwaliła się nową rolą. Partnerka Macieja Kurzajewskiego dostała pracę w dubbingu świątecznego hitu dla dzieci "Kierunek: Księżyc!". Aktorka nie ukrywa, że spełniła marzenie swojej córki, która zawsze chciała usłyszeć jej głos w filmie animowanym.

Katarzyna Cichopek
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Cichopek stała się bohaterką medialnej afery, która wybuchła po ujawnieniu jej związku z Maciejem Kurzajewskim. Nie ma dnia, żeby media nie donosiły o szczegółach intymnej relacji gwiazd "Pytania na śniadanie". Spora w tym zasługa Pauliny Smaszcz, która z lubością atakuje byłego męża w wywiadach i wywleka brudy na temat jego romansu z koleżanką z TVP.

Jak głoszą plotki, Katarzyna Cichopek miała stracić majątek na rozwodzie z Marcinem Hakielem. Aktorka musiała zakasać rękawy, by móc utrzymać dom i dwoje dorastających dzieci. Na szczęście o lukratywne oferty nie musi specjalnie walczyć - po skandalu jej kariera wyraźnie nabrała tempa. Gwiazda "M jak miłość" właśnie pochwaliła się nową pracą, tym razem w zupełnie nowym dla niej charakterze. 

Katarzyna Cichopek dostała pracę w dubbingu 

Katarzyna Cichopek dostała zajęcie, które ma szczególne znaczenie dla jej córki: podłożyła głos Nocnej Wróżce w filmie animowanym dla dzieci "Kierunek: Księżyc!".

Jest to piękny, przygodowy film dla dzieci, film, który pokazuje siłę przyjaźni, walkę dobra ze złem. Jest kolorowy, zabawny, po prostu piękne kino familijne - zachwalała w mediach społecznościowych aktorka. 

"Kierunek: Księżyc!" wejdzie do kin 2 grudnia 2022 roku. Kasia Cichopek jest dumna, że udało jej się zdobyć rolę jednej z głównych postaci. Jak mówi, użyczając głosu w bajce, spełniła marzenie swojej 9-letniej córki. - Helenka od zawsze chciała, żebym dubbingowała - wyznała. 

W polskiej wersji językowej filmu, oprócz Katarzyny Cichopek, usłyszymy głos m.in. Cezarego Pazury. Wybierzecie się do kina? 

loader