Zamknij

Ewa Krawczyk nie pojawiła się na rozprawie sądowej. Podano powód

01.12.2022 15:52

Ewa Krawczyk nie pojawiła się rozprawie sądowej w sprawie spadku po zmarłym Krzysztofie Krawczyku. Z powodów zdrowotnych nie było też syna Krawczyka, ale dlaczego zabrakło jego żony?

Ewa Krawczyk
fot. Łukasz Kalinowski/East News

Ewa Krawczyk nie pojawiła się na rozprawie sądowej. Jak podaje pomponik.pl, batalia dotycząca spadku po zmarłym Krzysztofie Krawczyku trwa. Jego syn, Krzysztof junior, ma prawo do części majątku, podobnie jak żona Ewa. Wdowa nie pojawiła się jednak w sądzie.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk junior dostanie spadek po ojcu? Nowe informacje z sali sądowej

Ewa Krawczyk nie pojawiła się na rozprawie sądowej. Podano powód

30 listopada odbyła się kolejna rozprawa o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Część bliskich muzyka staje w obronie syna. Krzysztof junior nie pojawił się sądzie z powodu problemów zdrowotnych. Zabrakło też Ewy Krawczyk.

Jak podaje portal pomponik.pl, żona muzyka pojawiła się tylko na pierwszej rozprawie, podczas której została przesłuchana. Następnie swoje stanowisko przedstawia jedynie za pośrednictwem swoich prawników. Kobieta złożyła też wniosek o utajnienie kolejnych rozpraw. Andrzej Kosmala miał wytłumaczyć, że Ewa Krawczyk nie pojawia się na rozprawach, bo nie jest do tego zobowiązana.

Ewa Krawczyk jest tylko stroną w sprawie. A ponieważ została już przesłuchana na pierwszej rozprawie, nie musi być obecna na kolejnych. Poza tym, to nie ona założyła sprawę. Reprezentuje ją adwokat i to w zupełności wystarczy - powiedział Kosmala "Faktowi".

Ostatnia rozprawa nie była rozstrzygająca. Sąd nie podjął jeszcze decyzji dotyczącej rozdania spadku po Krzysztofie Krawczyku.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell prowadzą wojnę? Trudno o kompromis

loader

RadioZET.pl/pomponik.pl/fakt.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo