Zamknij

Ola Żebrowska bez majtek przy synu. Chodziła z nagim łonem [FOTO]

08.12.2022 14:49

Aleksandra Żebrowska udostępniła odważne zdjęcie z czasu ciąży, na którym widzimy ją bez bielizny. Żona Michała Żebrowskiego paradowała z odsłoniętym łonem przy synu. Jak przyznała, "zapomniała, że nie ma na sobie koszuli". 

Aleksandra Żebrowska
fot. Instagram:@olazebrowska

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski w lipcu powitali swoje czwarte dziecko, tym razem córkę. Para ma jeszcze 12-letniego syna Franciszka, 9-letniego Henryka i urodzonego w sierpniu 2020 roku Feliksa.

Od początku ciąży Ola Żebrowska dzieli się niczym nieskrępowanymi wyznaniami na temat swojego stanu i chętnie porusza tematy, o których wiele matek wstydzi się mówić głośno. 35-latka nie ma oporów, by pokazywać się w nieładzie, z dzieckiem uwieszonym u piersi czy eksponować zmiany, jakie zaszły w jej ciele na skutek ciąż. Wiele internautek docenia jej szczere podejście do macierzyństwa, ale bywa, że zdjęcia Żebrowskiej oceniane są jako zbyt intymne, a momentami nawet niesmaczne. 

Ola Żebrowska bez majtek przy synu

Gdy z okazji Dnia Matki Michał Żebrowski zamieścił zdjęcie Oli Żebrowskiej z nagim łonem, w komentarzach posypały się drwiny. "Czy Ola kiedyś wkłada majtki w domu? Wiecznie z gołym czymś na wierzchu" - komentowali internauci. Teraz podobne zdjęcie pojawiło się na profilu Oli, ale w ramach reklamy koszuli do karmienia.

35-latka była wówczas w ciąży. Na fotografii widzimy, jak pichci coś w kuchni, trzymając na rękach syna. Uwagę zwraca nagi dół Żebrowskiej, która tamtego dnia postawiła na pełną swobodę. 

Na tym zdjęciu byłam w 6. miesiącu ciąży i zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli - wyjaśniła i dodała, że chodzić na golasa jest najwygodniej, nie tylko w ciąży. 

Reklama "koszuli bez koszuli" rozbawiła internautów, ale inne mamy potwierdziły, że wdzianko faktycznie jest tak lekkie, że nie czuje się go na ciele i czasami można się pomylić tak jak Ola. Pod zdjęciem już tradycyjnie posypały się peany na cześć "szczerej i autentycznej" żony Żebrowskiego, która bez ogródek pokazuje codzienność przeciętnej matki. 

Doceniacie jej dystans? 

loader