Obserwuj w Google News

Nie żyje 29-letnia influencerka. Do tragedii doszło podczas zabiegu liposukcji

2 min. czytania
09.11.2023 21:28

Nie żyje Luana Andrade. 29-letnia influencerka zmagała się z kompleksami dotyczącymi wyglądu jej ciała. Kobieta poddała się zabiegowi liposukcji, podczas którego doszło do tragicznych komplikacji.

Nie żyje 29-letnia influencerka. Do tragedii doszło podczas zabiegu liposukcji
fot. instagram @luandradel

Nie żyje 29-letnia Luana Andrade. Brazylijska instagramerka i influencerka zmarła zaledwie dzień po poddaniu się zabiegowi liposukcji. Wieść o tragicznej śmierci kobiety obiegła światowe media, a kondolencje jej bliskim Luany złożył także Neymar.

Redakcja poleca

Nie żyje Luana Andrade. Miała 29-lat

Celebrytka zmarła 7 listopada 2023 roku w szpitalu w Sao Luiz. O jej śmierci poinformował rzecznik placówki, który przyznał, że podczas operacji doszło do tragicznych komplikacji. Podczas zabiegu doszło do zakrzepicy, a 29-latka została pilnie przeniesiona na oddział intensywnej terapii. Lekarzom nie udało się jednak ocalić jej życia.

Smutny dzień z dwiema bardzo złymi wiadomościami. Najpierw był to atak, którego doświadczyli rodzice Bruny Biancardi, ale dzięki Bogu, wszyscy mają się dobrze! Po drugie, śmierć przyjaciela. Moje kondolencje dla całej rodziny, niech Bóg przyjmie Luanę z otwartymi ramionami” – żegnał przyjaciółkę Neymar.

Luana Andrade straciła życie przez wyidealizowane kanony piękna

Fani Luany nie kryją rozgoryczenia całą sytuacją. Wiadomo jednak, że kobieta borykała się z ogromnymi kompleksami związanymi z wyglądem jej ciała. 29-latka stała się jedną z ofiar kanonów piękna, ponieważ stale dążyła do osiągnięcia „idealnej figury”.

W sieci pojawiły się komentarze, w których część wielbicieli influencerki stwierdziło, że lekarze powinni odmówić przeprowadzenia liposukcji Luanie. „Jestem zdziwiony, że lekarz niepotrzebnie zgodził się na taki zabieg. Mógł skierować pacjentkę do psychologa, bo widać, że miała kryzys tożsamości” – czytamy w komentarzach na profilu zmarłej. „Niewiarygodne, że kobieta o tak pięknym ciele straciła życie w wyniku zabiegu kosmetycznego” – dodała inna fanka.

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News

Źródła: Radio ZET/fakt.pl