Obserwuj w Google News

Muniek Staszczyk dwa razy zdradził żonę. Opowiedział o toksycznej kochance

3 min. czytania
07.11.2023 17:31
Zareaguj Reakcja

Muniek Staszczyk przyznał się do zdrady. Lider T.Love dwukrotnie nie dotrzymał wierności żonie. Jak udało mu się odzyskać jej zaufanie?

Muniek Staszczyk dwa razy zdradził żonę. Opowiedział o toksycznej kochance
fot. Krzysztof Radzki/East News

Muniek Staszczyk nie ukrywa, że przed laty zachłysnął się hulaszczym trybem życia. Muzyk prowadził żywot prawdziwego rockendrolowca i nie stronił od alkoholu. Niedawno wyznał, że gdyby nie jego żona zapiłby się na śmierć. Niestety w przeszłości lider T.Love rzadko bywał w domu, a od chwil spędzonych z małżonką wolał towarzystwo innych kobiet. W najnowszym wywiadzie publicznie przyznał się nie do jednej, a dwóch zdrad. Co zrobił, by odzyskać zaufanie ukochanej?

Muniek Staszczyk przyznał się do zdrady. Tak opisał swoje kochanki

W tym roku Muniek Staszczyk świętował wraz z małżonką 34. rocznicę ślubu. Para poznała się już wczasach studenckich i od razu między nimi zaiskrzyło. Niestety w ich związku pojawiały się kryzysy. Zakochani omal się nie rozwiedli, a wszystko przez niewierność muzyka. Zdrad dopuścił się w 1989 i 2009 roku.

Lider T.Love gościł ostatnio w podcaście Żurnalisty, w którym wyznał prawdę o swoim małżeństwie. Artysta ma świadomość, że to on powodował największe problemy w związku. - Zawsze kryzys był ten sam. Zawsze wynikał z relacji z innymi kobietami, a także z moim stylem życia i że mnie prawie w domu nie było. Tak naprawdę to kobiety były powodem - powiedział.

Staszczyk pokusił się nawet o przybliżenie słuchaczom postaci jego kochanek. - Jedna z tych kobiet była normalna, a druga była totalnie toksyczna, typ borderline. Marta już miała tego dosyć. Przeginałem p*łę - byłam bardzo mało w chacie i oprócz tego jakieś babki. Do jednej i drugiej przyznałem się sam, bo już nie mogłem tak żyć - zdradził.

Redakcja poleca

Do rozwodu nigdy nie doszło. Żona Muńka postanowiła mu wybaczyć, choć nie było to łatwe. - Nie dowiedziała się od kumpli i nie nakryła mnie na gorącym uczynku. Jakoś się dogadaliśmy - to ona mnie przyjęła. Z reguły mężczyzna jak dostanie w d*pę, to potem prosi o łaskę - stwierdził wokalista.

Muniek Staszczyk miał myśli samobójcze. Uratowała go modlitwa

W pewnym momencie Staszczyk zorientował się, że krzywdzi swoich bliskich. Kiedy zrozumiał, ile błędów popełnił, załamał się. - W tym 2009 roku byłem w takiej depresji, że sam miałem myśli samobójcze. To była prawie próba. Ale nic nie zrobiłem, tylko oglądałem noże, mówiłem: a może by teraz? Zawodzę siebie, zawodzę kochankę, zawodzę wszystkich dookoła, dzieci zawodzę, okłamuję wszystkich dookoła - wspominał u Żurnalisty.

Muzykowi udało się odnaleźć ukojenie w modlitwie. W chwilach zwątpienia odmawiał różaniec. Po latach hulaszczego życia Muniek skupił się na rodzinie i odnalazł drogę do Boga. Teraz chętnie opowiada historię swojego nawrócenia. - Żeby się nawrócić tak jak syn marnotrawny, to trzeba dostać strzała - podsumował na spotkaniu w Szkole Sióstr Nazaretanek w Warszawie, które relacjonował portal stacja7.pl.

Źródło: Radio ZET/Żurnalista/stacja7.pl

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.
Pomoc w kryzysie psychicznym:
Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)