Obserwuj w Google News

"Milionerzy": kolejna wielka zmiana w programie. Wiemy, kiedy wejdzie w życie

2 min. czytania
27.06.2023 13:49
Zareaguj Reakcja

"Milionerzy" - hit TVN prowadzony przez Huberta Urbańskiego czekają wkrótce zmiany. Wśród nich pojawi się zmodyfikowana wersja czołówki. Jak się prezentuje?

Milionerzy - Huber Urbański
fot. Piotr Molecki/East News

Nowe odcinki "Milionerów" powrócą z nowymi elementami. Mowa o innej oprawie czołówki oraz motywie w studiu. Jak prezentuje się tak zwana "Olga"?

"Milionerzy": "Olga" zmieni oblicze programu TVN

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Od lat przyciąga przed ekrany telewizorów tłumy widzów, którzy nie tylko mogą oglądać emocjonujące poczynania osób, które chcą wygrać duże pieniądze, ale również pozwala im na sprawdzenie swojej wiedzy w zaciszu domu. Program nie jest jednak autorskim pomysłem - to brytyjski format wykupiony przez TVN, a następnie przeniesiony na nasz grunt. Wizytówką "Milionerów" jest prowadzący - Hubert Urbański.

Redakcja poleca

Jak podają Wirtualne Media, nowy sezon "Milionerów" przyniesie nie tylko zmiany dotyczące zasad teleturnieju, w których zmodyfikowano między innymi wysokość głównej wygranej - maksymalna nagroda z miliona podskoczyła do dwóch milionów złotych. Pojawią się też nowe doznania wizualne. Postanowiono bowiem przejść z motywu "Rave" na "Olgę".

Do tej pory logotyp i oświetlenie studia dominował kolor ciemnoniebieski. Już niebawem widzowie "Milionerów" zobaczą nową oprawę zwaną "Olga". Nazwa pochodzi od Olgi van den Brandt - twóczyni wizualizacji. Od tej pory logo i studio "Milionerów" będzie zdominowane przez kolor fioletowy.

Oglądaj

Polska nie będzie pierwszym krajem, w którym pojawi się "Olga". Motyw swoją premierę miał w maju 2019 roku w holenderskiej wersji programu. Polscy "Milionerzy" będą 23. formatem, który wprowadzi w życie nowe wizualizacje. 

"Milionerzy": kiedy premiera nowych odcinków?

Zmagania uczestników "Milionerów" już nie o milion, ale o dwa miliony złotych zobaczymy we wrześniu 2023 roku. Wówczas na antenę TVN trafią nowe odcinki teleturnieju, w którym uczestnicy muszą odpowiedzieć na 12 pytań, by mieć szansę na upragnioną nagrodę główną. Do dyspozycji mają trzy koła ratunkowe. "Milionerzy" są nadawani od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Wirtualne Media/YouTube