Obserwuj w Google News

Maria Dejmek jest w ciąży. Gwiazda "Barw szczęścia" po raz drugi zostanie mamą

2 min. czytania
26.05.2023 15:18
Zareaguj Reakcja

Maria Dejmek, doskonale znana widzom serialu "Barwy szczęścia", podzieliła się radosną nowiną. Aktorka jest w ciąży i niedługo po raz drugi zostanie mamą. Zdradziła, kiedy dziecko przyjdzie na świat.

Maria Dejmek jest w drugiej ciąży
fot. screen: Instagram @maria_dejmek

Maria Dejmek to popularna polska aktorka, którą fani seriali doskonale znają z roli Natalii Zwoleńskiej z " Barw szczęścia", w którą wciela się od ponad dekady. Telewizyjną karierę łączy ze szczęśliwym życiem rodzinnym, w listopadzie 2019 roku powitała na świecie ukochanego synka. Teraz podzieliła się z fanami kolejną radosną nowiną. W rozmowie z ekipą "Pytania na śniadanie" oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych Maria poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Maria Dejmek z "Barw szczęścia" jest w ciąży. Aktorka po raz drugi zostanie mamą

Maria Dejmek zaprosiła do swojego domu dziennikarzy "Pytania na śniadanie". Przed kamerami postanowiła przekazać radosną nowinę o kolejnej ciąży. Zdradziła także, kiedy dziecko powinno przyjść na świat.

- Muszę się pochwalić. Gucio będzie miał rodzeństwo. To chyba czwarty miesiąc, ale nie jestem dobra w liczeniu. To moje marzenie, żeby być podwójną mamą, właśnie się spełnia. Jest dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy - zdradziła.

Dejmek rozmyśla już nad imionami dla kolejnej pociechy. Aktorka chciałaby nazwać córeczkę Tosia lub Zosia. W przypadku narodzin chłopca myślała o imieniu Stefan, ale jej ukochany ma nie być przekonany. Maria postanowiła przekazać informację o ciąży także za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Redakcja poleca

Maria Dejmek jest w drugiej ciąży. Gwiazda "Barw szczęścia" pokazała ciążowy brzuszek

Z okazji Dnia Matki Maria Dejmek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i poinformowała fanów, że spodziewa się kolejnego dziecka.

- Twój starszy braciszek codziennie o ciebie pyta! Rośnij nam, czekamy na ciebie! Mama, tata i Gucio - czytamy w opisie fotografii.

Oczywiście pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

- Omg! Cudownie! Gratulacje, kochana - cieszyła się Lara Gessler.

- Cudowna wiadomość, gratuluję - pisała Aleksandra Szwed.

My oczywiście przyłączamy się do gratulacji.