Obserwuj w Google News

Aneta Todorczuk ponownie wyszła za mąż. Jej mężem został znany muzyk

2 min. czytania
02.05.2023 15:35
Zareaguj Reakcja

Aneta Todroczuk cztery lata temu rozwiodła się z aktorem Marcinem Perchuciem, lecz od tamtego czasu zdołała na nowo poukładać sobie życie osobiste. Aktorka znana z serialu z "Samo życie" niedawno wzięła ślub. Wiadomo, kim jest drugi mąż Anety Todorczuk. 

Aneta Todorczuk wyszła za mąż
fot. TRICOLORS/East News

Aneta Todorczuk to polska aktorka teatralna i serialowa. Grała w wielu znanych produkcjach, z czego największą popularność przyniosła jej rola Agnieszka Dunin w serialu Polsatu "Samo życie". Zagrała także w "Barwach szczęścia", "Blondynce", "Wszyscy kochają Romana", "Pierwszej miłości" oraz "Na dobre i na złe".

Od 2002 roku Aneta Todorczuk była żoną aktora Marcina Perchucia. Para doczekała się dwójki dzieci, Zofii i Stanisława. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W 2019 roku Aneta Todorczuk poinformowała o rozwodzie. Nie chciała jednak komentować przyczyn rozstania z Marcinem Perchuciem. Po zakończeniu związku zrezygnowała z drugiego członu nazwiska i pozostała przy panieńskim. 

Redakcja poleca

Aneta Todorczuk wzięła sekretny ślub. Kim jest drugi mąż aktorki?

Okazuje się, że w życiu Anety Todorczuk zdążyły od tamtego czasu zajść spore zmiany. 44-letnia aktorka właśnie wzięła ślub, czym pochwaliła się w audycji "Same przyjemności" w Chillizet. Mężem Anety Todorczuk został muzyk i kompozytor Michał Lamża

- Teraz jest mi dobrze. Nie jestem już sama, mam męża, od kilku dni dokładnie. Pozdrawiam Michała Lamżę, mojego małżonka - powiedziała była gwiazda "Samego życia". 

Żona Piotra Kraśki uciekła sprzed ołtarza. "Nie miałam wyboru"

Aneta Todorczuk po 20 latach rozwiodła się z Marcinem Perchuciem 

W rozmowie z Iwoną Kutyną w Chillizet Aneta Todorczuk wróciła pamięcią do rozwodu z Marcinem Perchuciem. Aktorka wyznała, że nie było jej łatwo zakończyć swoje długoletnie małżeństwo. Zmuszona była wziąć samodzielnie kredyt i kupić mieszkanie. Nie ukrywała, że w tamtym czasie często dokuczała jej samotność. 

- Miałam taki czteroletni okres, w którym spotkałam się sama ze sobą, a ponieważ nigdy nie byłam sama, było to dość przerażające. Musiałam kupić mieszkanie na kredyt i ogarnąć się od początku, ale kroczek po kroczku zaczęło mi być ze sobą bardzo dobrze i bardzo to polecam. Zresztą o tym będzie mój nowy projekt w reżyserii Anny Gryszkówny "Mój boski rozwód" - wyznała na antenie Aneta Todorczuk.

Z byłym mężem rozstali się w spokoju i bez publicznego prania brudów. O tym, że się rozwiedli, media dowiedziały się kilka miesięcy po fakcie. 

- Rozwiedliśmy się kilka miesięcy temu, ale nie mam zamiaru rozwijać tego tematu. Do tej pory udawało mi się chronić życie prywatne i nadal się tego trzymam. Nie będzie opowiadania o szczegółach ze względu na dobro naszych dzieci - powiedziała w 2019 roku Aneta Todorczuk, której także udało się utrzymać w tajemnicy ślub z Michałem Lamżą.