Obserwuj w Google News

Żona Piotra Kraśki uciekła sprzed ołtarza. „Nie miałam wyboru”

2 min. czytania
02.05.2023 11:03
Zareaguj Reakcja

Piotr Kraśko we wrześniu 2008 roku wziął ślub z Karoliną Fereinstein. Para doczekała się dwóch synów: Konstantego i Aleksandra oraz córki, Lary. Mało kto wie, że ukochana dziennikarza TVN uciekła sprzed ołtarza! Powód? Będzie co opowiadać wnukom.

Karolina Ferenstein-Kraśko Piotr Kraśko
fot. TRICOLORS/East News

Piotr Kraśko od 1991 roku związany jest z telewizją, a od 2016 roku ze stacją TVN. Swoją żonę poznał w Gałkowie, gdy ta trenowała jazdę konną. Początki związku medialnej pary miały nie być zbyt łatwe. Udało im się jednak stworzyć udany związek. W 2007 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Konstanty, a w 2008 roku wzięli ślub. Uroczystość musiała być związana z końmi.

Zobacz także:  Wellman upokorzyła Kraśkę na oczach widzów? Nie zamierza przepraszać. "Mógł nie przyjść"

Karolina Ferenstein-Kraśko uciekła Piotrowi Kraśko sprzed ołtarza?

Karolina Ferenstein-Kraśko nie ukrywa, że kocha konie. Dziś ma własną stadninę, którą odwiedza m.in. Agnieszka Woźniak-Starak. Pasja żony dziennikarza TVN nie mogła przejść niezauważona na ich ślubie. Nie przewidziała jednak pewnych komplikacji.

Para miała powiedzieć sobie „tak” na łąkach w Gałkowie. Piotr Kraśko czekał na narzeczoną ubrany w bryczesy – Karolina miała zjawić się w sukni ślubnej i oficerkach oraz zjawiskowo pojawić się na koniu przed ukochanym i gośćmi. W połowie drogi musiała zawrócić.

Redakcja poleca

- Pomysł był taki, że ja i mój tata jedziemy razem konno, a pan młody i goście czekają na łące. Zawsze marzyłam, żeby do ślubu pojechać w siodle. Zrobiłam wcześniej kilka prób z moim ukochanym koniem Paradoksem i wyglądało, że wszystko mamy przećwiczone. W dniu ślubu ubrana w białą suknię, ruszyłam pod las, gdzie wszyscy czekali. Jednak w połowie drogi okazało się, że Paradoks nie akceptuje damskiego siodła. Nie miałam wyboru jak zawrócić i zmienić siodło – mówiła Karolina Ferenstein-Kraśko dla „Rewii”.

Na szczęście ten znak nie zwiastował rychłego rozmyślenia się czy też rozstania. Karolina i Piotr od lat tworzą zgodne i udane małżeństwo. Żona dziennikarza niejednokrotnie go wspierała – jak na przykład wtedy, gdy ten nagle trafił do szpitala.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS