Obserwuj w Google News

Piotr Kraśko przebywał w szpitalu. Żona zdradza, jak czuje się dziennikarz

2 min. czytania
12.07.2022 18:42
Zareaguj Reakcja

Piotr Kraśko w ostatnich tygodniach skupił na sobie uwagę mediów. Wszystko przez doniesienia o jego nagłym pobycie w szpitalu. Dziennikarz od połowy czerwca nie poprowadził „Faktów” TVN. Paparazzi kilka dni temu uchwycili go jeżdżącego na rowerze – miał nie wyglądać najlepiej. Teraz żona Piotra Kraśki przerwała milczenie.

Piotr Kraśko
fot. Pawel Wodzynski/East News

Piotr Kraśko, jak podaje „Super Express”, w czerwcu na kilka dni trafił do szpitala. Na zdjęciach paparazzich ma wyglądać „bardzo szczupło”. Dziennikarz 11 lipca obchodził swoje 51. urodziny. Żona przyznała, że świętowanie było „najspokojniejsze od lat”.

Zobacz także:  Co się stało z Piotrem Kraśką? Tabloid opublikował niepokojące zdjęcia. "Tak zmieniła go choroba" [FOTO]

Piotr Kraśko wyszedł ze szpitala. Jak się czuje?

- To pewnie najspokojniejsze urodziny Piotra od wielu lat. Zgodnie z zaleceniami lekarzy Piotr dochodzi do zdrowia w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół – powiedziała Karolina Ferenstein-Kraśko w rozmowie z „Faktem”.

Dziennikarz dba, aby jak najwięcej się ruszać – stąd przejażdżki na rowerze po ulicach stolicy. Oprócz tego może wypoczywać na Mazurach w otoczeniu przyrody. Jednak jak zauważyli paparazzi i jak donosi „Fakt”, w dniu urodzin Piotr Kraśko jednak pojawił się w Warszawie i przechadzał się wraz z bliskimi i psem.

- A nic nie daje mu więcej sił jak dzieci, dużo ruchu i nasza wieś na Mazurach – kwituje Karolina Ferenstein-Kraśko.

Redakcja poleca

Ostatnie tygodnie nie były zbyt łaskawe dla dziennikarza. W czerwcu tego roku media żyły aferą związaną z niepłaceniem podatków przez Piotra Kraśkę. Nie składał on w terminie deklaracji VAT i zeznań podatkowych w latach 2012-2015. Gwiazdor TVN niedługo potem wyjaśnił, że złożył brakujące dokumenty, a także zapłacił 850 tys. zł zaległości.

Z kolei w grudniu zeszłego roku nad dziennikarzem również zebrały się czarne chmury. Wtedy też wyszło na jaw, że przez sześć lat jeździł bez prawa jazdy. Sąd zadecydował o karze – roczny zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara grzywny w wysokości 7,5 tys. zł.

RadioZET.pl/Fakt.pl

10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News