Obserwuj w Google News

Marcin Hakiel przyłapany u fotografa ślubnego. Dominika cała w bieli

2 min. czytania
20.02.2023 17:01
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel wybrał się z ukochaną Dominiką do fotografa ślubnego. Para wzięła udział w romantycznej sesji zdjęciowej. Czyżby szykowały się ślub i wesele?

hakiel-przyłapany-u-fotografa-ślubnego-dominika-cała-w-bieli
fot. Adam Jankowski/East News, Instagram (@marcinhakiel)

Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek nie mówi wiele o jego życiu prywatnym. Media szczegółowo rozpisują się na temat związku jego byłej żony z Maciejem Kurzajewskim. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszy się jednak nowa romantyczna relacja tancerza i tajemniczej Dominiki. Choć zdecydowała się ona nie pokazywać twarzy i pozostać anonimowa, Hakiel nie raz uraczył już fanów fotografią z ukochaną. Kiedy na profilu tancerza przestały ukazywać się zdjęcia z Dominiką, fani przestraszyli się, że para nie jest już razem. Wtedy głos zabrała sama zainteresowana i rozwiała wszelkie wątpliwości.

- Zapewniam, wszystko jest po „staremu”. Ale pięknie jest wtedy, gdy jest się dla siebie, a nie wszystkich - napisała partnerka Hakiela.

Zakochani mieli spędzić sylwestra wspólnie z dziećmi Marcina i córką Dominiki. Ostatnio coraz częściej mówi się o tym, że planują oni ślub. Plotki podsyciło spotkanie pary z fotografem ślubnym.

Redakcja poleca

Marcin Hakiel przygotowuje się do ślubu z Dominiką? Odwiedzili fotografa ślubnego

Pierwsze medialne doniesienia o ślubnych planach pary pojawiły się w listopadzie, gdy jedna z internautek poinformowała o weselu Paulinę Smaszcz. „Kobieta-petarda” nie kryła radości ze szczęścia byłego męża obecnej partnerki jej byłego małżonka.

- Hakiel, z tego co piszą, bierze ślub w Walentynki 2023, więc chyba jest szczęśliwy - napisała w komentarzu obserwatorka Smaszcz.

Nie wiadomo, skąd czerpała ona te informacje i czy miały one coś wspólnego z prawdą. Prawdopodobnie w okresie Walentynek nie doszło do ceremonii, ale Marcin i Dominika wybrali się niedawno do fotografa ślubnego. Zdjęcie z romantycznej sesji nie znalazło się na profilu tancerza, jednak udostępnił je sam fotograf. Na fotografii znowu nie zobaczyliśmy twarzy ukochanej Hakiela, która pozowała ubrana w białą stylizację.

Zobacz także: Kurzajewski podziwia taniec Cichopek w „PnŚ”. Widzowie: „Hakiel ją nauczył”

Myślicie, że już wkrótce poinformują oni o ich ślubie? A może potwierdzą się doniesienia Faktu i zaczną poszukiwania wspólnego gniazdka? Według portalu Hakiel niedługo miałby zostać sąsiadem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.