Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski będą sąsiadami Hakiela? „Są w dobrej komitywie”

3 min. czytania
10.02.2023 15:12
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już wkrótce mogą zamieszkać razem. Para odkłada na bok planowanie ślubu i rozważa, w jakiej lokalizacji powinien znajdować się ich nowy dom. Okazuje się, że mogą oni zostać sąsiadami Marcina Hakiela.

cichopek-i-kurzajewski-będą-sąsiadami-hakiela-są-w-dobrej-komitywie
fot. Artur Zawadzki/East News, VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno ponownie znaleźli się na ustach obserwatorów polskiego show-biznesu, gdy podano informacje o dacie i miejscu ich ślubu. Wkrótce okazało się, że medialne doniesienia to jedynie plotki, i choć prowadząca „ Pytania na Śniadanie” przyznała, że być może wybierze się z partnerem i dziećmi do Grecji na wakacje, nic nie wie o organizacji wesela za granicą. Teraz na jaw wyszło, dlaczego para nie myśli jeszcze o ceremonii. Okazuje się, że mają na głowie inne zmartwienia, a do samej uroczystości muszą się dobrze przygotować.

Redakcja poleca

Ślubne plany Cichopek i Kurzajewskiego. Zachwycą pierwszym tańcem

Dziennikarze Faktu mieli porozmawiać ze znajomymi pary, którzy przekonują, że choć gwiazdy Telewizji Polskiej planują ślub, odbędzie się on raczej w Polsce.

- Para marzy o dużym weselu, a takie, ze względów logistycznych i finansowych, byłoby trudne do zorganizowania w Grecji. Zakochani chcieliby też, by razem z nimi bawili się także seniorzy należący do rodziny, a ci niekoniecznie mogliby udać się w meczącą podróż samolotem - czytamy na stronie portalu.

Zakochani chcą się porządnie przygotować do ceremonii i następującego po nim wesela. Według doniesień Faktu chcą oni zachwycić gości pierwszym tańcem. Choreografią podobno zajmie się sama Katarzyna Cichopek. Nie brakuje jej tanecznych umiejętności, które zdobyła na parkiecie „ Tańca z Gwiazdami” u boku pierwszego męża. Okazuje się, że Maciej Kurzajewski także może pochwalić się osiągnięciami w tej dziedzinie. Dziennikarz był bowiem członkiem słynnego klubu tańca towarzyskiego Atut w rodzinnym Kaliszu. Prezenter TVP z pewnością wykręci więc niejeden efektowny piruet ze swoją panną młodą. Na to przyjdzie wszystkim jednak jeszcze trochę poczekać.

Redakcja poleca

Cichopek i Kurzajewski chcą zamieszkać nieopodal Hakiela? „To najwygodniejsze rozwiązanie”

Informatorzy Faktu z otoczenia pary przyznają, że lato 2023 byłoby „optymalnym terminem na ślub”. Natomiast Cichopek i Kurzajewski mają się teraz skupiać na innych wyzwaniach. Zakochani rozglądają się za wspólnym gniazdkiem. Pierwsze doniesienia o poszukiwaniach domu przez gwiazdy pojawiły się już w październiku. Informator Super Expressu zapewniał wtedy, że rozpoczną oni przegląd nieruchomości po Nowym Roku. Tak też się stało, a wkrótce wyszło na jaw, że zamieszkają z nimi nie tylko dzieci Katarzyny, ale i mama Macieja. Pani Teresa miała bardzo polubić przyszywane wnuki. Najważniejszym wyznacznikiem w poszukiwaniach ma być dogodna lokalizacja, która umożliwi dzieciom szybki dojazd do szkoły.

- Syn Cichopek, Adam, kończy podstawówkę i będzie chodził do innej szkoły. Z Holandii po rocznej wymianie wraca też młodszy syn Kurzajewskiego, 17-letni Julian, i dla niego także trzeba prawdopodobnie znaleźć szkołę.

Dziennikarze Faktu mieli też ustalić, że para rozważa zamieszkanie niedaleko Marcina Hakiela i jego partnerki, tajemniczej Dominiki. Miałoby to być najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie dla ich patchworkowej rodziny. Sprawę ułatwia fakt, że Hakiel także myśli nad zmianą lokum. Chciałby on zapewnić nowej partnerce i jej córce jak najlepsze warunki do życia. Katarzyna i Maciej oraz Marcin i Dominika mają pozostawać „w dobrej komitywie” i ponoć nie mają nic przeciwko temu, by zostać sąsiadami. Na taki krok zdecydują się przede wszystkim ze względu na dobro dzieci.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie