Obserwuj w Google News

Cichopek pierwszy raz o relacjach z partnerką Hakiela. Mają za sobą trudne chwile

2 min. czytania
10.02.2023 12:40
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek po raz pierwszy wypowiedziała się na temat jej kontaktów z nową partnerką Marcina Hakiela. Co gwiazda powiedziała o relacji z tajemniczą Dominiką?

Cichopek-pierwszy-raz-o-relacjach-z-nową-partnerką-hakiela-mają-za-sobą-trudne-chwile
fot. TRICOLORS/East News, Instagram (@marcinhakiel)

Katarzyna Cichopek może się chyba pochwalić perfekcyjnym ułożeniem relacji z byłym mężem po rozwodzie. Marcin Hakiel spotyka się z tajemniczą Dominiką, która ceni sobie prywatność. Według Plotka była i obecna ukochana tancerza mają pozostawać w stałym kontakcie i dogadywać szczegóły opieki nad Adamem i Heleną.

- Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach - miał przekonywać informator portalu.

Prezenterka TVP została ostatnio wprost zapytana o relacje z nową partnerką Marcina Hakiela. Czy naprawdę mówi o niej w samych superlatywach?

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek o relacjach z tajemniczą Dominiką. Co sądzi o nowej partnerce Marcina Hakiela?

O tym, że gwiazda „ M jak miłość” świetnie dogaduje się z Dominiką, ciekawscy mogli przeczytać także w magazynie Rewia. Zdaniem informatorów gazety Cichopek miała słyszeć wiele komplementów na temat nowej wybranki jej byłego męża.

- Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy - miało twierdzić źródło Rewii.

Medialne doniesienia o dobrych relacjach kobiet postanowiła zweryfikować dziennikarka Jastrząb Post, która wprost zapytała prowadzącą „ Pytania na Śniadanie”, co sądzi o Dominice. Czy gwiazda tworząca szczęśliwą patchworkową rodzinę ma jakieś rady dla innych osób w podobnej sytuacji?

- Rad nie mam żadnych. Są to bardzo wrażliwe, delikatne kwestie - rozpoczęła nieśmiało aktorka.

Rozstanie Katarzyny Cichopek z Marcinem Hakielem mogło wywołać u ich dzieci dużo stresu. Wkrótce w życiu Adama i Heleny pojawili się także nowi partnerzy ich rodziców - Maciej Kurzajewski i tajemnicza Dominika. Choć prezenterka Telewizji Polskiej przyznała, że skomplikowana sytuacja była obfita w trudne chwile, zapewniła, że każdemu z nich zależy przede wszystkim na dobru dzieci.

- Ja staram się, żeby było dobrze przede wszystkim dla dzieci, bo bezpieczeństwo, radość i szczęście dzieci w tych trudnych momentach, są dla mnie absolutnie najważniejsze. Im więcej spokoju, tym wszyscy jesteśmy szczęśliwsi - podsumowała.

Myślicie, że z czasem Katarzyna Cichopek będzie skora powiedzieć nieco więcej na temat funkcjonowania jej patchworkowej rodziny i relacji z Dominiką?

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie