Obserwuj w Google News

Jak Marcin Hakiel spędzi sylwestra? Katarzyna Cichopek może być zazdrosna

2 min. czytania
30.12.2022 21:53

Co Marcin Hakiel zamierza robić w sylwestra? Wiele mówi się o planach jego byłej żony, Katarzyny Cichopek, która zdecydowała się nie szaleć z Maciejem Kurzajewskim. Aktorka jednak może być zazdrosna o miejsce, w które wybierze się tancerz. I to nie sam.

Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek
fot. screen Instagram marcinhakiel, Pawel Wodzynski/East News

Marcin Hakiel mało udziela się publicznie. Nie chce robić ze swojego byłego związku sensacji, a woli skupić się na dzieciach, swojej szkole tańca oraz ukochanej, Dominice. Katarzyna Cichopek niedawno przyznała, że w sylwestra nie zamierza szaleć. Wraz z Maciejem Kurzajewskim zaszyją się w domu, złożą życzenia najbliższym i położą się spać. W Nowy Rok muszą bowiem stawić się w pracy i to o piątej rano. A co szykuje Marcin Hakiel?

Zobacz także:  Hakiel przerwał milczenie po rozwodzie z Cichopek. Padły wymowne słowa

Plany Marcina Hakiela na sylwestra. Katarzyna Cichopek pozazdrości?

- No, nie poszalejemy z Maćkiem, bo musimy w niedzielę być już o 5 rano w pracy, by powitać się z naszymi widzami i przywitać Nowy Rok – mówiła Katarzyna Cichopek w rozmowie z „Faktem”.

Marcin Hakiel nie planuje jednak siedzieć w domu z partnerką Dominiką. Jak dowiedział się „Jastrząb Post”, tancerz sylwestra spędzi z dziećmi – Adamem i Heleną. Pociechy towarzyszyły mu również w święta Bożego Narodzenia.

Redakcja poleca

Marcin Hakiel i Dominika mieli postanowić o wyjeździe do Zakopanego. Oprócz dzieci tancerza, parze będzie towarzyszyć też córka jego partnerki. Tabloidy podają, że Katarzyna Cichopek ma z kobietą dobre i stałe kontakty. Aktorka jest zadowolona, że Dominika znalazła wspólną nić porozumienia z dziećmi, nie chce zabierać im mamy, a także dba o poprawne relacje byłego małżeństwa.

Czy wyjazd do Zakopanego nieco zaboli Katarzynę Cichopek? Dla aktorki i Marcina Hakiela to bardzo ważne miejsce. Nie tylko lubili wyjeżdżać tam z dziećmi. To właśnie w Zakopanem para wzięła głośny ślub. Chętnie też spędzali tam kolejne sylwestry. Jednak przy boku Macieja Kurzajewskiego Kasia Cichopek chyba jest w stanie już zapomnieć o złych emocjach i skupić się na obecnym związku.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl