Obserwuj w Google News

Kryzys w związku Marcina Hakiela? Jego ukochana zabrała głos

2 min. czytania
17.01.2023 18:58
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek zaczął układać sobie życie na nowo. Nie zrezygnował z tańca, który jest jego największą pasją, a miejsce w sercu zajęła tajemnicza Dominika. Jeden z internautów dopatrzył się kryzysu w ich związku. Para się rozstała? Ukochana tancerza odpowiedziała.

Marcin Hakiel
fot. screen Instagram marcinhakiel

Marcin Hakiel niedługo po rozwodzie z Kasią Cichopek postanowił pochwalić się światu, że ma nową partnerkę, Dominikę. Po zdjęciach czy relacjach na Instagramie widać, że świetnie się dogadują, spędzają ze sobą oraz z dziećmi dużo czasu, a tancerz jest zakochany po uszy. Fani pary są jednak poważnie zaniepokojeni.

Zobacz także:  Kurzajewski upodabnia się do Hakiela? Widzowie nie mają wątpliwości

Marcin Hakiel rozstał się z Dominiką? Kobieta komentuje

Marcin Hakiel nie zdecydował się na pokazywanie twarzy wybranki. Dominika nie chce być pożywką dla mediów, ale chętnie pokazuje się z ukochanym, pozując tyłem, bokiem zasłonięta włosami czy wtulona w jego ramię. Ostatnie wspólne zdjęcie pojawiło się na profilu tancerza w połowie grudnia.

I właśnie ten fakt zaniepokoił jedną z osób obserwujących losy pary. Do tej pory Marcin Hakiel chętnie pozował z ukochaną, a teraz zapadła głucha cisza.

Redakcja poleca

- Zniknęły zdjęcia z pana dziewczyną. Czy to już nieaktualne, panie Marcinie? - brzmi komentarz pod jednym z postów na Instagramie Marcina Hakiela.

Tancerz nie zabrał głosu, ale zrobiła to jego ukochana. Dominika nieoczekiwanie odpowiedziała na komentarz i uspokoiła internautów. Mimochodem mogła też wbić szpilę Kurzopkom, którzy chętnie obnoszą się ze swoim uczuciem.

- Zapewniam, wszystko jest po „staremu”. Ale pięknie jest wtedy, gdy jest się dla siebie, a nie wszystkich – odpisała Dominika.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl