Obserwuj w Google News

Ukochana Marcina Hakiela postawiła ultimatum. Musiał się zgodzić

2 min. czytania
18.11.2022 10:10
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel chętnie pokazuje się ze swoją nową partnerką, Dominiką. Jednak do tej pory tancerz nie pokazał jej twarzy – kobieta zwykle pozuje tyłem. Teraz jeden z tabloidów donosi, że ukochana byłego męża Katarzyny Cichopek miała dać mu ultimatum. O co poszło?

Marcin Hakiel
fot. screen Instagram marcinhakiel

Marcin Hakiel zajął się układaniem swojego życia na nowo, podobnie jak Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Widać, że tancerz jest szczęśliwy, ale nie chce zbytnio obnosić się ze swoją miłością. Więcej u niego relacji z pracy niż ze wspólnego spędzania czasu czy brylowania po ściankach. Marcin Hakiel przyjął zasadę, że nie będzie niepotrzebnie robić burzy w mediach i zwyczajnie ceni sobie brak szumu wokół siebie.

Zobacz także:  Marcin Hakiel planuje ślub? Smaszcz gratuluje

Marcin Hakiel układa sobie życie z Dominiką

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek mocno ograniczył swoją obecność w mediach. Nie wzięło się to znikąd – zarówno on, jak i Dominika chcą spokoju. Nowa ukochana tancerza nie planuje brylować na okładkach i stać się celebrytką. Poprosiła partnera o jedno.

- Dominika nie chce żadnych afer medialnych. Poprosiła Marcina, żeby nie angażował się w żadne spory i zrezygnował z ustawek z fotoreporterami. Bardzo mu na niej zależy, więc oczywiście się z nią zgodził – przekazał „Plotkowi” informator, jeden z tancerzy z otoczenia Marcina Hakiela.

Redakcja poleca

- Są bardzo fajną parą i nie kryją swojego szczęścia – dodał informator „Plotka”.

Dominika nie chce też drzeć kotów z Katarzyną Cichopek. Panie dogadały się ze sobą i mają wspólnie ustalać wyjazdy dzieci. Była żona Marcina Hakiela jest zadowolona z takiego obrotu sprawy – satysfakcjonuje ją, że pociechy darzą sympatią Dominikę.

RadioZET.pl/Plotek.pl

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS