Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek-Majdan zaniedbuje dzieci? Internauci nie kryją rozczarowania

2 min. czytania
16.11.2023 17:46
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan jest wyjątkowo zapracowana. Zajmuje się domem i dziećmi, a do tego prowadzi własny butik i uczestniczy w programach telewizyjnych. Fani zarzucają jej jednak, że zaniedbuje rodzinę.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaniedbuje dzieci? Internauci nie kryją rozczarowania
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Małgorzata Rozenek zaczynała karierę od prowadzenia programu TVN „Perfekcyjna pani domu”. Przez to szybko przylgnęło do niej miano perfekcjonistki i utrzymuje się nawet dziś. Prezenterka i żona Radosława Majdana chętnie chwali się swoim życiem na mediach społecznościowych. Choć nieustannie zajmuje się dziećmi, usłyszała zarzut, że je zaniedbuje. Co się stało?

Małgorzata Rozenek-Majdan dba o siebie

Znana prezenterka dba o sylwetkę, dlatego też kładzie nacisk na dobre żywienie i aktywność fizyczną. 15 listopada Małgorzata Rozenek umieściła na Instagramie film, na którym widać jak ćwiczy na siłowni. „Dzień odpalony” – napisała w opisie. Po hasztagach można wywnioskować, że celebrytka ćwiczyła już od godziny 6 rano. To wyraźnie nie spodobało się niektórym internautom.

Redakcja poleca

Pojawiły się komentarze: „A śniadanie dla męża i synów też zrobione? Czy poszły w ruch pudełeczka?”, „Ładuje, ładuje, a mięśni nie widać”, „Ciągle tylko treningi i treningi”. Fani Małgorzaty Rozenek bronili jej, a innym zarzucali stereotypowe myślenie. Pisali: „A to mąż nie ma rączek żeby zrobić sobie i dzieciom?”, „Małgosia jest żoną Radka a nie służącą”.

Fani krytykują Małgorzatę Rozenek-Majdan

To nie pierwszy raz, gdy żona Radosława Majdana musi się mierzyć z krytyką w mediach społecznościowych. Już wcześniej zarzucano Małgorzacie Rozenek, że „ sprzedaje” dzieci w Internecie. Komentarze dotyczyły postu, w którym prezenterka TVN chwaliła się tym, że jej synowie trafili do prestiżowej szkoły językowej.

Z kolei wystrój domu Małgorzaty Rozenek-Majdan na Halloween również spotkał się z krytyką, ponieważ był wyjątkowo straszny – zwłaszcza dla najmłodszego dziecka, Henia. Wydaje się jednak, że gwiazda nie przejmuje się komentarzami internautów, bo stale pokazuje się w mediach społecznościowych.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
małgorzata-rozenek-relacjonuje-pierwszy-dzień-henia-w-przedszkolu-radosław-majdan-prawie-zemdał
16 Zobacz galerię
fot. Instagram (@m_rozenek)