Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez chce przejść na emeryturę? „Pracuje naprawdę ciężko”

2 min. czytania
16.11.2023 15:29
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez to znana piosenkarka i aktorka. Już od ponad 25 lat występuje na scenie, a także w filmach. Gwiazda cały czas bardzo ciężko pracuje. Czy z tego powodu przejdzie na emeryturę?

Jennifer Lopez chce przejść na emeryturę? „Pracuje naprawdę ciężko”
fot. Chris Pizzello/Invision/East News

Piosenkarka znana z hitów „Let’s Get Loud”, „Waiting for Tonight” i „On the Floor” mimo upływu lat ciągle wygląda tak jak na początku kariery. Jennifer Lopez dała się poznać także na wielkim ekranie – zagrała w filmach takich jak „Pokojówka na Manhattanie” i „Ślicznotki”. Producentka, która współpracowała z nią, ujawniła, czy artystka zakończy karierę. Gwiazda pracuje wyjątkowo ciężko, a to bywa dla niej męczące.

Producentka muzyczna ujawnia sekret wyglądu Jennifer Lopez

Kim Burse współpracowała z wieloma piosenkarkami takimi jak Beyonce czy Ciara. Producentka muzyczna w rozmowie z Daily Mail wspominała pracę z Jennifer Lopez. Kim Burse chwaliła gwiazdę za to, że pracuje naprawdę ciężko i powiedziała, co sprawia, że wygląda tak dobrze w wieku 54 lat.

– To całe spektrum. Jej dobrostan, także zdrowie psychiczne – ona o to wszystko dba. Zawsze jest pewna, że zajmuje się wszystkim i naprawdę pracuje ciężko – powiedziała producentka muzyczna.

Redakcja poleca

W filmie dokumentalnym Netfliksa „Halftime” można zobaczyć między innymi, jak Jennifer Lopez przygotowywała się do występu w przerwie Super Bowl w 2020 roku. Piosenkarka stanęła na scenie wraz z Shakirą – obie artystki miały około sześć minut na zaprezentowanie utworów. Mimo tak krótkiego czasu, Jennifer Lopez pracowała od początku do końca nad każdym utworem.

– Wspominam to, jak ciężko pracowałyśmy nad występem na Super Bowl, choć miał trwać maksymalnie sześć minut. Pracowałyśmy od A do Z, upewniałyśmy się, że wszystko się zgadza, a Jennifer był z nami każdego dnia podczas prób. Ona nie była w stanie się zatrzymać, cały czas brnęła dalej – opowiadała Kim Burse.

Jennifer Lopez chce przejść na emeryturę? Jej producentka ujawnia

Występy artystów, z którymi współpracuje Kim Burse, są zawsze dla niej stresujące. Gdy Jennifer Lopez śpiewała w przerwie Super Bowl, producentka oglądała ją w wozie transmisyjnym.

– Najpierw producent Shakiry siedział na krześle podczas jej występu. Kiedy nadszedł czas na JLo, zamieniłam się z nim i oglądałam, czy wszystko zostało zrobione jak należy – mówiła.

Kim Burse również mówiła ogólnie o wykonawcach, którzy przygotowują się do występu: – Kiedy nadchodzi czas na show, a gwiazda nakłada na siebie ubrania, buty, makijaż i robią jej włosy, widać totalną transformację. I dla mnie, to jest moment, w którym widzę, że „to jest gwiazda”. Wtedy zaczynasz rozumieć, dlaczego ta osoba to robi.

Daily Mail zapytał Kim Burse, czy uważa, że Jennifer Lopez kiedykolwiek przejdzie na emeryturę. Producentka muzyczna postawiła sprawę jasno: – Absolutnie nie. Nie ma zamiaru przejść na emeryturę.

Wygląda na to, że piosenkarka jeszcze przez długi czas będzie występować na scenie.

Nie przegap
Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS