Obserwuj w Google News

Ewa Szykulska trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Miała problemy z oddychaniem

2 min. czytania
16.11.2023 13:53
Zareaguj Reakcja

Ewa Szykulska wylądowała w szpitalu. Jej stan był bardzo ciężki. Wcześniej narzekała na utrudnione oddychanie, dlatego zgłosiła się do lekarza. Stamtąd od razu przewieziono ją na SOR.

Ewa Szykulska trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Miała problemy z oddychaniem
fot. Paweł Wodzyński/East News

Ewa Szykulska jest znana m.in. z seriali „Lokatorzy”, „Mój agent”, ale również z filmów „Hydrozagadka” i „Seksmisja”. W ostatnim czasie aktorka nie najlepiej się czuła, ponieważ doskwierały jej trudności w oddychaniu. Udała się do lekarza, który wykazał, że jej stan jest ciężki. Od razu podjęto decyzję o hospitalizacji Ewy Szykulskiej. Jak się teraz czuje gwiazda?

Ewa Szykulska w szpitalu. Miała problemy z oddychaniem

Jak informuje portal „Złota Scena”, Ewa Szykulska zgłosiła się do lekarza na początku listopada. Narzekała wtedy na problemy z oddychaniem. W Przychodni Medycyny Rodzinnej w Warszawie zrobiono jej wszystkie konieczne badania. Następnego dnia aktorka wróciła po wyniki. Te okazały się na tyle złe, że podjęto natychmiastową decyzję o hospitalizacji.

Redakcja poleca

Kierownik placówki medycznej, doktor Grzegorz Olizarowski, stwierdził, że stan Ewy Szykulskiej jest ciężki. Sam zawiózł aktorkę do szpitala przy ulicy Szaserów w Warszawie. Z powodu hospitalizacji Ewa Szykulska nie pojawiła się na premierze filmu „Uwierz w Mikołaja” 6 listopada. Zagrała jedną z ważniejszych ról w produkcji.

Jak się teraz czuje Ewa Szykulska?

Aktorka znana z „Lokatorów” i „Kariery Nikodema Dyzmy” nadal jest pod opieką lekarzy w warszawskim szpitalu. W rozmowie z portalem „Złota Scena” przyznała, że teraz jest w lepszym stanie niż wcześniej. Zamierza stosować się do zaleceń medyków.

– Czuję się fantastycznie zaopiekowana przez personel medyczny. Najpierw przez pana doktora Olizarowskiego, a teraz przez lekarzy w tym szpitalu. Jestem leczona farmakologicznie i zostanę tutaj tak długo, jak będzie potrzeba. To już ich decyzja. Na szczęście mój stan zdrowia znacznie się poprawił – powiedziała Ewa Szykulska. Aktorce życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Źródło: Radio ZET/Złota Scena

Nie przegap
Te gwiazdy są nieuleczalnie chore. Niektóre z ich chorób prowadzą do śmierci
7 Zobacz galerię
fot. PHOTOlink/Everett Collection/East News + zz/NPX/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News + Rex Features/East News