Obserwuj w Google News

Agnieszka Kaczorowska miała wypadek. Gwiazda „Klanu” ma problemy z chodzeniem

2 min. czytania
16.11.2023 13:16
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska miała okropny wypadek. Bożenka z „Klanu” zmaga się z ogromnym bólem. Gwiazda TVP ma też problemy z chodzeniem.

Agnieszka Kaczorowska miała wypadek. Gwiazda „Klanu” ma problemy z chodzeniem
fot. East News

Agnieszka Kaczorowska zyskała popularność dzięki występom w „ Klanie”. Swego czasu aktorka występowała także w „ Tańcu z Gwiazdami”. Nie była jednak uczestniczką, a mentorką. Gwiazda TVP jest bowiem profesjonalną tancerką. Mimo że od dawna nie pojawia się w programie Polsatu, nie zakończyła swojej przygody z tańcem. Niestety ostatnio miała okropny wypadek. Czy przekreśli on jej szanse na dalsze pląsy na parkiecie?

Agnieszka Kaczorowska miała wypadek. Gwiazda TVP zmaga się z ogromnym bólem

Bożenka z „Klanu” zmieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać obrażenia po wypadku. Okazuje się, że doznała ona złamania palca u nogi. Do przykrego zdarzenia doszło w miniony piątek na scenie podczas grania w spektaklu „To tylko botoks”. Ból sprawiał, że aktorka miała problemy z chodzeniem.

„Bardzo bolało w dniu wypadku, potem przez 3 dni też bardzo… aż do założenia tego opatrunku co widać na zdjęciu… jest lepiej. Najgorzej jest jak chodzę… jak po prostu chodzę” - napisała. Agnieszka Kaczorowska walczyła z ogromnym bólem, a mimo to zdecydowała się kontynuować taneczne treningi. Gwiazda przygotowuje się do eventu promującego jej studio tańca.

Redakcja poleca

Złamany palec i taniec. A czemu nie? (…) Są takie rzeczy, które dowiozę choćby się waliło i paliło… i to jest właśnie to - przekazała zdeterminowana celebrytka. Zaniepokojeni fani tancerki dopytywali, czy powinna ona wystawiać złamany palec na taki wysiłek. „Doktor powiedział, że jak muszę to muszę” - odpowiedziała na ich wątpliwości Kaczorowska.

Na udostępnionej fotografii gwieździe towarzyszy inny tancerz znany z „Tańca z Gwiazdami”. „Zaprosiliśmy do tego projektu człowieka z tak wielką pasją do tego, co robi i z niekończącą się energią… Michael Danilczuk, z Tobą można konie kraść, a tańczenie ze złamanym palcem to pikuś - zażartowała na koniec gwiazda.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Te gwiazdy są nieuleczalnie chore. Niektóre z ich chorób prowadzą do śmierci
7 Zobacz galerię
fot. PHOTOlink/Everett Collection/East News + zz/NPX/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News + Rex Features/East News