Obserwuj w Google News

Will Smith ma romans z mężczyzną? Jada Pinkett Smith przerywa milczenie

2 min. czytania
16.11.2023 13:31
Zareaguj Reakcja

Media obiegła wieść o tym, że Will Smith miał zostać przyłapany na uprawianiu seksu z mężczyzną. Żona aktora – Jada Pinkett Smith po chwili milczenia zabrała głos w sprawie. Jak odnosi się do rzekomej gejowskiej zdrady małżonka?

Will Smith ma romans z mężczyzną? Jada Pinkett Smith przerywa milczenie
fot. DFree/Shutterstock

Will Smith i Jada Pinkett małżeństwem są od ponad 25 lat. Mają miliony na kontach, ustatkowane kariery, dwoje dzieci, które również podbijają show-biznes i wydawać by się mogło, że wiodą całkiem spokojne, luksusowe życie hollywoodzkich 50-latków. Nic bardziej mylnego. Wokół małżeństwa Smith, a właściwie wokół ich życia seksualnego, od lat krąży masa plotek. Teraz pojawiła się kolejna.

Will Smith posądzony o romans z mężczyzną

Orientacja seksualna Willa Smitha na przestrzeni lat była wielokrotnie podważana. Choć aktor od prawie trzech dekad jest związany z Jadą Pinkett, to nie jest tajemnicą, że kobieta miała kochanka. Na przestrzeni lat małżonkowie mieli się od siebie separować, zdradzać, a nawet przez jakiś czas prowadzić otwarty związek. Te rewelacje tylko podsycały plotki o tym, że Smith może być gejem.

Zobacz też:  Will Smith i Jada Pinkett oszukiwali w sprawie małżeństwa. Wyciekły szokujące wieści

Temat powrócił za sprawą Brother’a Bilaal’a, który w rozmowie z dziennikarką Tashą K. podał się za byłego asystenta Smitha. Miał pracować i przyjaźnić się z aktorem przez mniej więcej 40 lat. Między panami musiało jednak dojść do jakiegoś zwarcia, bo to, co padło z ust Bilaal’a, przyjacielskim gestem na pewno nie było. Mężczyzna twierdzi, że jakiś czas temu miał przyłapać Willa Smitha na uprawianiu seksu z jego wieloletnim znajomym – Duanem Martinem.

Jada Pinkett Smith przerwała milczenie. Zabrała głos ws. gejowskiej zdrady Willa Smitha

Bilaal w swojej opowieści nie oszczędzał szczegółów: - Otworzyłem drzwi do garderoby Duane'a i wtedy zobaczyłem go uprawiającego seks analny z Willem. [...] Will leżał pochylony na kanapie w jednoznacznej pozie [...] Stałem wtedy w drzwiach jak ten jeleń w świetle reflektorów – powiedział w rozmowie z Tishą K. Padło też kilka nieprzyjemnych stwierdzeń w stronę żony aktora. Jada Pinkett miała nieuczciwie wejść do show-biznesu czy próbować zaciągnąć męża do społeczności scjentologów.

Redakcja poleca

Co na to sami zainteresowani? Will Smith za pośrednictwem swojego rzecznika przekazał, że historia przedstawiona przez Brother’a Bilaal’a „jest całkowicie zmyślona i jednoznacznie fałszywa". Jada Pinkett z kolei dla TMZ przekazała jedynie: „Pozwiemy go”.

Źródło: Radio ZET/TMZ

Nie przegap
Największe konflikty gwiazd. Aż lecą iskry, gdy się spotykają [GALERIA]
15 Zobacz galerię
fot. Karol Makurat/REPORTER, Tomasz Zukowski/East News, TRICOLORS/East News, Mateusz Jagielski/East News