Obserwuj w Google News

Małgorzata Foremniak zasłabła na planie. Lekarz był w szoku

2 min. czytania
29.05.2023 20:21
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Foremniak w niedawnym wywiadzie wspomniała czasy, kiedy miała tak dużo pracy, że nie dawała sobie czasu na odpoczynek. Przypłaciła to komplikacjami zdrowotnymi.

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy
fot. Artur BARBAROWSKI/East News

Małgorzata Foremniak od wielu lat jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Choć dziś pracuje nieco mniej, to jeszcze kilka lat temu jej grafik pękał w szwach. Podczas niedawnego wywiadu wspominała czasu, kiedy z jednego planu wprost pędziła na drugi. Jak się okazuje, chwile te niejednokrotnie obfitowały w dramatyczne wręcz zdarzenia. Pewnego razu aktorka wprost z pracy trafiła pod kroplówkę po omdleniu.

Małgorzata Foremniak zasłabła podczas pracy. Trafiła pod kroplówkę

Małgorzata Foremniak przez lata pracowała w morderczym tempie, nie zważając na to, jakie konsekwencje niesie to dla jej zdrowia. Aktorka była rozchwytywana, dlatego nie dawała sobie zbyt wiele czasu na odpoczynek, korzystając z tego, co przynosi jej kariera. Okazuje się, że jej zdrowie samo jej powiedziało, że być może czas na odpoczynek. Pewnego dnia gwiazda zasłabła na planie. Trafiła pod kroplówkę, a lekarz był przeświadczony, że ze szpitala aktorka wróci do domu. Nic bardziej mylnego. O tym, co jej powiedział, gwiazda wspominała w wypowiedzi na łamach magazynu "Wprost".

- Pojechałam na kroplówkę do lekarza. Siedzę na tej kroplówce, a na mnie czeka już samochód, bo wieczorem mamy dwa przedstawienia na drugim końcu Polski. Lekarz mnie pyta: "Pani Małgosiu, czy panią ktoś odwiezie do domu?". Patrzę na niego i mówię: "Do domu? Ja nie jadę do domu, jadę do pracy" - zdradziła gwiazda.

Redakcja poleca

Choć Małgorzata Foremniak próbowała przekonać lekarza, że postara się odpocząć w podróży na plan, to jednak lekarz skwitował to dosadnie:

- Spojrzał na mnie i powiedział: "Państwo są nienormalni. Aktorzy są nienormalni!" - zacytowała słowa lekarza.

Potem medyk starał się jeszcze wyjaśnić gwieździe, dlaczego taki "udawany" wypoczynek nie przyniesie jej prawdziwej regeneracji.

- Pani Małgosiu, to pani umysł będzie pani mówił, że pani odpoczywa, ale nie pani ciało. Pani ciało odpocznie wtedy, kiedy będzie pani w swoim bezpiecznym miejscu, które zarejestrują pani zmysły. Pani jest nienormalna! - miał powiedzieć lekarz.

Niestety Małgorzata Foremniak nie zdradziła, czy po tych radach zdecydowała się wracać na plan, czy może jednak pojechała do domu.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News